06 Eylül 2018, 11:31

Silahla Tehdit Edildiğini Açıklayan Ece Erken Kimdir?

Silahla Tehdit Edildiğini Açıklayan Ece Erken Kimdir?

Sunucusu olduğu programda, Murat Başoğlu'nun silahla programı bastığını açıklayan Ece Erken kimdir?

''Söylemezsem Olmaz'' programının sunucularından Ece Erken, intihar ettiği iddia edilen Murat Başoğlu'nun programı basıp, yapımcının ağzına silah dayadığını açıkladı.

ECE ERKEN KİMDİR?

Sunucu Ece Erken, 11 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu'da doğdu ancak aslen Samsun'ludur. Asker bir babaya sahip olması tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşamasına neden oldu. Liseyi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde okudu. Annesi ve babası ayrılan Erken'in bir de erkek kardeşi var.

KÜÇÜK YAŞTA SUNUCULUK YAPMAYA BAŞLADI

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyonu'nda başlayan Ece Erken, sırasıyla Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı.

''MAVİ ŞEKER'' İLE POPÜLER OLDU

Televizyonculuk kariyerine ise ilk olarak Star Tv'de başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. 4 yıl Show TV'de program yaptı. Kanal 1'de sunuculuk yaptı. ATV'de "Mavi Şeker" adlı programın sunuculuğunu yaptı. ATV'de Enbe Orkestrası ile birlikte "En Beyaz Geceler" adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sundu. 2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile "Hayata Gülerken" adlı eğlence programını sundu. Ardında Beyaz TV'de yayınlanan "Tatlım Benim" adlı programı sundu.

''EYMEN'' ADINDA OĞLU VAR

Oyunculukla da ilgilenen Erken, 2000 yılında "Nilgün" dizisinde başrolde oynadı. "Lise Defteri "adlı dizide Nil rolüyle izleyicinin karşısına çıkan güzel sunucu, 1 Eylül 2008 tarihinde Tuncer Öztarhan'la evlendi ancak 2009'da boşandı. 24 Haziran 2014 tarihinde Serkan Uçar ile İzmir'de evlendi. 7 Nisan 2015'te Eymen isminde bir oğlu oldu. 22 Ekim 2015 tarihindeSerkan Uçar'dan boşandı.

TV, Murat Başoğlu, Magazin, GüncelYORUMLAR