20 Nisan 2017, 10:58

Silikonları Patlayınca Sinir Krizi Geçiren Ece Uslu'nun Dizisi Final Yapıyor

Geçen günlerde silikonları patlayınca sinir krizi geçiren ünlü oyuncu Ece Uslu'nun rol aldığı 'Dayan Yüreğim' adlı dizi ekranlara veda ediyor.

Fox TV'de büyük umutlarla yayın hayatına başlayan 'Dayan Yüreğim' dizisi, 13'üncü bölümüyle ekrana veda edecek. Başrolünü  Ece Uslu,  Cansel Elçin, Nilay Deniz ve  Berk Atan'ın paylaştığı 'Dayan Yüreğim' dizisinin ekran ömrü 13'üncü bölümde son bulacak. Dizi bu kadar erken veda edince akıllara  Ece Uslu'nun silikonları patlayınca sette sinir krizi geçirmesi geldi.

DİZİ 13 BÖLÜM DAYANABİLDİ

Endemol  Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği dizinin ekibi, çalışma arkadaşlarına attıkları mailde, "Güzel bir maceranın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Dizimiz 'Dayan Yüreğim', 13. bölümde final yapacaktır. Haberini az önce yapımdan aldık ve sizlerle paylaşmak istedik. Herkese yardımları, sabrı ve desteği için sonsuz teşekkür ederiz" ifadelerine yer verdi.


SEBEP ECE USLU'NUN YAŞATTIĞI KRİZ Mİ?

Dizide her şeyini kaybeden ve yaşadığı büyük acının intikamını almak için savaş veren 'Elvan' karakterini canlandıran başrol oyuncusu  Ece Uslu'nun silikonları patlayınca, sette sinir krizi geçirip karavanı dağıttığı gündeme gelmişti.

20 Nisan 2017 Perşembe 10:58