Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı cuma günü boşanıyor mu?

Bu senenin başında yurt dışında dünya evine giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti boşanma kararı aldı. Çiftin 6 Eylül Cuma günü tek celsede boşanacağı magazin gündemine bomba gibi düştü.

04.09.2019 10:00

Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, 1 Ocak 2019'da yakın dostlarıyla Hollanda'ya giderek dünya evine girdi.Evliliklerinde sürekli kriz yaşayan ikili, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkartarak fotoğraflarını sildi. İddiaya göre çift 6 Eylül Cuma günü tek celsede boşanıyor.

BURCU SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

9 ay önce evlenen çiftin evliliklerinde sürekli kıskançlık krizleri çıkmış ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz Nisan ayında boşanmak için avukatına talimat vermişti. Ailelerinin araya girmesiyle çift, evliliklerine ikinci bir şans verdi. Ferhat Göçer'in geçtiğimiz günlerde bir düğünde Sinan Akçıl'ın eski sevgililerinden bahsetmesi çift arasında gerilimi tırmandırmıştı. Düğünü terk eden Burcu Kıratlı'yı eşi Sinan Akçıl ikna etmiş ancak çiftin bu olaydan sonra tartıştığı iddia edilmişti. Akçıl, Göçer'in açıklamalarına 'densizlik yaptı' şeklinde tepki göstermişti. Aynı şekilde Göçer'de Sinan Akçıl'a sert sözlerle cevap vermişti. 'Eski sevgili' krizinden sonra Burcu Kıratlı, sosyal medya hesabından 'Akçıl' soyadını kaldırdı.

CUMA GÜNÜ BOŞANIYORLAR

İddiaya göre Burcu Kıratlı çekimleri Adana'da gerçekleşecek olan bir dizi için sözleşme imzaladı. Ancak Sinan Akçıl eşinin şehir dışında olmasını istemediği için kriz çıktı. Şarkıcı, eşine oyunculuğunda da belirli kısıtlamalar koyunca ikili arasında ipler koptu ve boşanma kararı aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa'nın haberine göre; Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, 6 Eylül Cuma günü anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı cuma günü boşanıyor mu?

Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl, Eylül, Magazin

YORUMLAR(4)
61:Her tartismada hemen bosaniyoruz, böyle olurmu .Evlenirken kulagini ve gözünü iki acacaksin .Evlilikte bir kulagini bir gözünü bir de agzini kapatacaksin ,Nene tavsiyesi anca böyle yürür karsilikli tabiki.
HJK:söz gerçekten doğru bir söz.
CELLO:yanlış anlaşılmasında bu ünlülerin evlenmesi gerçek evlilik değil sanki kısa süreli birlikte olmak için evliliği aracı ediyorlar sanki işbitincece hadi ayrılalım allah belanızı verecek islamın saygı duyduğu şeylere zıt gidi yorsunuz bende diiim o zaman allah belanızı versin.
SUİLO:PASLASMA ZAMANI TEZ GELDI SINAN TOPU AT