Sincik İlçe Esnafı 'Asımın Nesli' Şiirini Seslendirdi

Sincik ilçe esnafı 'Asımın Nesli' şiirini seslendirdiADIYAMAN - Adıyaman'ın Sincik ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Şehitlerini Anma ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un anısına esnaflar 'Asımın Nesli' adlı şiiri seslendirdi.

20.03.2017 18:09
Sincik ilçe esnafı 'Asımın Nesli' şiirini seslendirdi

ADIYAMAN - Adıyaman'ın Sincik ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Şehitlerini Anma ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un anısına esnaflar 'Asımın Nesli' adlı şiiri seslendirdi.
Söğütlü Ortaokulu Müdürü Ahmet Karakuş ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Recep Avcı tarafından hazırlanan klipte aralarında berber, çiğköfteci, lokantacı, marketçi, fırıncı, taksici, nalburiyeci, manifaturacı, şoför, oto lastikçisi, tekstil işletmecisi ve yemek şirketi gibi farklı mesleklerden birçok esnaf, milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un 'Asımın Nesli' şiirini seslendirdi.
Söğütlü Ortaokulu tarafından Çanakkale şehitleri anısına hazırlanan klip, Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u anma programında yayınlandı. Çanakkale şehitleri, terörle mücadele ve özellikle 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi ile ilgili görsellere de yer verildiği klip büyük beğeni aldı.
Sincik İlçe Esnafı 'Asımın Nesli' Şiirini Seslendirdi

Mehmet Akif Ersoy, Çanakkale, Adıyaman, Sincik, Yerel

Kaynak: İHA

14.10.2019 17:17:19