14 Temmuz 2018, 11:32

Sinem Gedik ile İntizar'ın Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı

Şarkıcı Mustafa Ceceli ile boşandığı eşi Sinem Gedik'in, şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişki yaşadığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Ses sanatçısı Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile boşanmaya sebep olan şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri ortaya çıktı.

Nerede çekildiği belli olamayan görüntülerde ikilinin eşcinsel ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

CECELİ DOSYAYA KOYDU

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıkmıştı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 11:32YORUMLAR (483)
ASİ: Dışarda tecavüz taciz neye kime olursa olsun sapıklık asalım! dört duvar içinde çocukların gözleri önünde yaşanırsa özgürlük modernlik oluyor önce insan içerden başlasın sapıklıgı igrenç çarpık ilişkilere tepkiye biz müslümanız ya içersi dışarsı sapık igrenç çarpık ilişkilerle dolmuş ve bunlar bu ülkenin ve ırkın bu ortam içinde geleceklerini yetiştiriyor vayki vay halimize
LUD PEYGAMBER/M.Ö. 1900: DEMEK Kİ DERS ALMADINIZ GEÇMİŞTEN, BAŞIMIZA GELENLERDEN. . . DEVAM EDİN AYNI YOLDA , 392 ÇOCUK HAMİLE KALMIŞ NEREDESİNİZ. ÇOCUKLARINIZI ERKEK/KIZ DEMEDEN İĞFAL EDİYOR SAPIKLAR , NEREDESİNİZ. . . CİNSEL SUÇLAR , KADIN ÇOCUK CİNAYETLERİ, HAYVAN TECAVÜZ VE İŞKENCELERİ, UYUYUN. BİZDE OLMAZ SANMIŞTIK , GECE GELDİ ZİLZAL ÇOK ANİ OLDU, BÜTÜN KAVİM TAŞ KESİLDİ , ERKEK ERKEK ÜSTÜNDE, KADIN KADIN YANINDA. . . İYİ DİNLEYİN , BAKIN, BİR SES SEDA DUYAMAZSINIZ ARTIK BİZDEN YOK OLDUK. . . ŞİMDİ SIRA KİMLERDE. .
ADAM : Bülent Ersoyla evlenenlere kimse bir şey demiyo
ADAM : Bülent Ersoyla evlenenlere kimse bir şey demiyo
ADAM : Bülent Ersoyla evlenenlere kimse bir şey demiyo
Tüm 483 yorumu okumak için tıklayın