Sinem Kobal mini elbisesiyle bacak şov yaptı

Uzun süredir ekranlara dönmesi beklenen güzel oyuncu Sinem Kobal, süper mini elbisesiyle takipçilerine bacak şov yaptı. Kobal'in duru güzelliğine yorum ve beğeni yağdı.

08.10.2019 19:29

Güzel oyuncu Sinem Kobal, bir ayakkabı markası için objektiflere poz verdi. Sinem Kobal mini elbisesiyle takipçilerinin gözlerini kamaştırdı. Kobal'in bir çok takipçisi, yorumlarıyla fotoğrafı beğendiklerini belli etti.

SİYAH KALP EMOJİSİ EKLEDİ

Instagram hesabından siyah elbisesiyle poz veren Sinem Kobal, fotoğraf siyah kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmedi. Kobal'in takipçileri de fotoğrafa çok sayıda yorum ve beğeni gönderdi. Kobal'in bir takipçisi fotoğrafa, "Zarafet, endam ve bu güzellikle mankenlere taş çıkartıyorsun." yorumunu yaptı.

ANNESİYLE BİRLİKTE POZ VERMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde annesiyle birlikte fotoğrafını yayınlayan Sinem Kobal'in annesine benzerliği dikkatlerden kaçmamıştı. Kobal'ın takipçileri fotoğrafa. "Hangisi anne, ablası sandım, güzellik genetikmiş" mesajları yağdırmıştı.

Sinem Kobal mini elbisesiyle bacak şov yaptı

Sinem Kobal, Instagram, Magazin

YORUMLAR (14)
KARAMBA:Fotosentez pardon fotoşap yapmış
KOCA:Garrıcım naapıyon baldır bacah gir içeri cabuhh
AMAN:iştahım açıldı :::)
MİSAFİR:Kimsenin yaşam tarzına ve giyim tarzına karışmam Allah herkese akıl fikir verdi her konuda Tercihi iyi yapmak lazım Tercih meselesi Fazla yorum yok gerisi tefarruat?
HARUN:Görmeyeli boyu epey uzamış
MEMET33:AMAN UZAYDAN GELDİK BİZ HİÇ BACAK GÖRMEDİK. NE KADAR ABARTIYORSUNUZ HERŞEYİ.
ZAFERİ:süper bir lezzet bu göbüşünden başlanır yemeye
ADINIZI YAZIN:bu da ayrı bi peynir türü
BİRİKEDİMİ7:ayakkabılar da 50 numara sanırım:))))))))))))
HABERLER:arda düşünsün
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 18:02:06