13 Ağustos 2017, 04:15

Fenerbahçe, Eski Beşiktaşlı Aboubakar İçin Porto'yla Masaya Oturdu

Transferin bomba ekibi Fenerbahçe, geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen 25 yaşındaki Kamerunlu forvet Vincent Aboubakar için kulübü Porto ile masaya oturdu.

Son olarak orta sahaya Giuliano'yu alan  Fenerbahçe, Soldado'nun ardından kadrosuna bir forvet daha almak için düğmeye bastı. Hedefteki isim, geçen sezon  Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen  Porto'nun Kamerunlu golcüsü Aboubakar...

YÖNETİCİLERLE MASAYA OTURDULAR

Sarı-Lacivertliler,  Roberto Soldado'nun ardından forvet hattını güçlendirmek adına rotayı  Vincent Aboubakar'a çevirdi. Geçen sezonu  Porto'dan kiralık olarak  Beşiktaş'ta geçiren Aboubakar için  Portekiz ekibinin yöneticileriyle masaya oturuldu.

VAN PERSİE GİDECEK

Takıma geldiğinden beri bir türlü beklentileri karşılayamayan ve sık sık sakatlık sorunları yaşayan Robin van Persie'yi elden çıkartmak isteyen Kanarya, Hollandalı futbolcuyu bir an önce ona talip olan  Feyenoord'a satmak istiyor.

TÜRKİYE'DE OYNAMAYA SICAK BAKIYOR

25 yaşındaki Aboubakar'ın, kulüplerin anlaşması halinde yeniden  Türkiye'de oynamaya sıcak baktığı öğrenilirken Fener de, önümüzdeki günlerde netlik kazanması beklenen bu transfer için kaynak yaratmak için harekete geçmiş durumda.

(Fanatik)

Beşiktaş,Fenerbahçe,Vincent Aboubakar,Roberto Soldado
13 Ağustos 2017 Pazar 04:15

    YORUMLAR