Sivrihisarlılar "Arabaşı" Etkinliğinde Buluştular

Eskişehir’de Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen “Arabaşı” etkinliği vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

21.02.2016 13:01Sivrihisarlılar
Eskişehir'de Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen "Arabaşı" etkinliği vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Bir düğün salonunda düzenlenen etkinliğe, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Sivrihisar İlçe Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Sivrihisar Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İlhan, CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, MHP İl Başkan Yardımcıları Salih Yıldırım, Mustafa Özsoy ve Tahir Doğan, Sivrihisar MHP İlçe Başkanı Yaşar Güral, MHP Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Başkanı Kadriye Alkan, CHP Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Figen Kahya, çok sayıda Sivrihisarlı ve davetliler katıldı.

Dernek tarafından birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla etkinliği düzenlediklerini ifade eden Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, etkinliklerinin süreceğini bildirdi.

"HER ZAMAN BİRLİK VE DAYANIŞMAYA İHTİYACIMIZ VAR"

Etkinlikte konuşan Eskişehir Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay ise, "Bu mutlu günde aranızda bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Etkinliği düzenleyen dernek temsilcilerine teşekkür ederim. Şehitlerimizden dolayı çok üzüntülüyüz. Her zaman birlik ve dayanışmaya ihtiyacımız var. Bu birlik ve dayanışmayı Sivrihisarlılar burada gösterdiler. Ben her zaman yanınızdayım. Sivrihisarlılar kültürel değerlerine sahip çıkıyor ve Eskişehir'in parlayan yıldızı olacaksınız. Nasrettin Hoca gibi değerleriniz var. Hepinize afiyet olsun" dedi.

Etkinlik sonunda Sivrihisarlı şairler, Sivrihisarla alakalı şiirler okudular. - ESKİŞEHİR

Ömer Faruk Günay, Hüseyin İlhan, Sivrihisar, Eskişehir, Yerel

Kaynak: İHA

22.10.2019 16:23:28