Siyanürle intihar eden 4 kardeşin Mersin'deki üvey kardeşleri konuştu: Hiçbir şekilde yüzlerini görmedik

İstanbul'un Fatih ilçesinde intihar eden 4 kardeşin Mersin'de yaşayan üvey kardeşleri Sebile İnan ile Nebile Atış, "Hiçbir şekilde bizimle görüşmek istemediklerini, bizden onlara kardeş, onlardan da bizlere abi-abla olmayacağını söylemişler. Kimsesizler mezarlığına gömülmesine razı değiliz, imkanımız olsa cenazeleri buraya getiririz" dediler.

08.11.2019 20:45 | Son Güncelleme: 08.11.2019 20:45 Haberin devamını okumak için tıklayın
Haberin Yorumları (31)
SEREN ÇETİN:Yandaş medyadan çıt yok .işlerine gelmiyor çünkü zaten aksini yazamaz konuşamazlar
AÇIKÇASI:avrupa bizi kıskanıyor
AHMET ÇELİK:avrupa bizi kıskanıyor :) avrupanın işi gücü yok bizi kıskanacak wallahı gülmekten patlıyacaaaaam. . . .
ÖMER:BİRİLERİ YOKLUK YÜZÜNDEN İNTİHAR EDİYOR DİĞER TARAFTAN CENAZE SAHİPLERİNİN AÇIKLAMALARI BU OLAYI DOĞRULAR GİBİ İMKANSIZLIKTAN CENAZELERİ BURAYA GETİREMİYORUZ DENİLİYOR ALLAH YARDIM ETSİN ARTIK BU MİLLETE ÇÜNKÜ GÖREMİYOR KÖR OLMUŞ MİLLET
SEREN ÇETİN:Bir kez daha ortaya çıktı yine millet zor durumda ama lafa gelince avrupa bizi kıskanıyor dur kesin
ALLAH BÜYÜKTÜR:Ben bu kıza daha çok üzüldüm bununda maddi durumu iyi değil temizliğe gidiyormuş intihar etmemiş çünkü sabrediyor varlığında yokluğunda imtihan olduğunu biliyor intihar eden kardeşler dinsizlikten boşluğa düşmüşler bu yüzden bunalıma girip intihar etmişler binlerce yoksul insan var dedelerimizde yoksulluk gördü ama intihar etmedi yardım almak istememişler ibb ne işe yarıyor süs diyemi duruyor araştırın tek tek kimin neye ihtiyacı var üzerinize düşeni yapın zor durumda olupta söyleyemeyen insanlar var
VATANDAŞ:psikolojik sorunları olan bir aile oldukları kesin. tamam parasızlar da, niye hiçbiri evlenmemiş, niye geçimlerini bir kardeş üstlenmiş. niye insanlardan uzak bir hayat yaşıyorlar. büyük ihtimal annelerinin de psikolojik sorunları vardı. çevremizde farketmesek de böyle insanlar çok. büyük şehirlerin karmaşasında diğer insanlardan uzak kendi kurdukları dünyada yaşamaya çalışan böyle çok insan var. bazen filmlerde ve haberlerde görüyoruz, abd ve batı ülkelerinde böyle tipler daha çok.
NUR:Psikolojik sorunların olduğu aşikar. Fakat asıl sorun gerek devletten, gerekse sosyal çevreden yardımın onlara ulaşamamasıdır!
HE YA:Her ölen çoluk, çocuğunun burnunun dibine gömülmek istiyor. Yakında evlerin bodrumunda mezar yerleri yapılacak, mesela otoparkların, futbol sahalarının altı uygun olur.
ADANALI:BİR sorumsuz baba tüm aile, nin hayatını felakete sürükledi
ORDU-M:ne parasızlığı kardeşim, bu yaşa kadar ye iç sıç yat ondan sonra yok parasızlıktan bunalıma girdiler. Yok kardeşim bunlar intihar edecek yaşı geçmişler ve siz gerizekalılar yaşınızı aldıktan sonra size bakacak hayırlı bir evladınız yoksa sizde bir hayır da yoktur intihar etmeye de hakkınız yoktur. Sözlerim size kaba gelebilir ancak ölümü istismar etmeye çalışanlardan her fırsatta iktidarı suçlayanlardan bıktım artık.
ZİYAA:Yok mu bir hayırsever? Üvey kardeşlere yardım edin de, cenazeleri alsınlar. İçim parçalanıyor.
ARTVİNLİ:Baba kelimesi çok yönlerde kullanılır bir iskele baba, sı vardır birde aile baba, sı bırak çoluğunu çocuğunu kaç mersin, de evlen hiçmi vijdan yoktu sende koca şehirde çoluk çocuk ne yer ne içer diye düşünmedinmi sadece hanım yenileme derdine düştün kaçtın mersine sorumsuz vijdansız
YAZ:Siyanurle anne baba ve kardeşlerini öldürmeye çalışan çocuk. Sonra bu intihar. Vakti zamanında Beşir Fuat intihar ederek son anlarını yazmış. Daha sonra bir intihar modası olmuş İstanbulda. Hatta bir süre intihar haberleri yasaklanmış. Çok ilginç biridir, intiharı, sonrası. . . .
İNSAN:Buna gülenler insallah daha beter olurlar
NUR:Parasızlıktan ölmüşken, parasızlıktan gömecek kimsenin olmaması ayrı bir dram.. Ben bu hayattan korkum! Çalıştığımda yiyip, içip geziyorum. Bir gün böyle işsiz, parasız, kimsesiz kaçırsam..
NUR:bunları yazmaya utanmıyorsanız, ben hiç utanmam sizi adam yerine koymamaktan..
HAHAHAHA.:Ulan bu kuzeyin uşağı ile ziyaa malı aynı kişı yani mal dürbünlü...
ZİYAA:Mal sensin kuzeyin uşağı dürbünlüsü.
KUZEYİN UŞAĞI:Zühtü ziyaa dengesiz değil malın teki.
ZÜHTÜ:Siz dengesizmisiniz Ziya bey?
DÜRBÜNLÜ:ne oluyor la burada
NUR:Zühtü kusura bakma lütfen! Bu acı haberin altında tanışamamamız çok daha acı olurdu. Başka zaman, bir başka kısmette görüşmek dileğiyle..
ZÜHTÜ:İnstagram adresinizi verebilirsiniz Nur hanım.
AVNİ:mrb nur ben avni
AVNİ:lan zühtü sen ne ayaksın.
FERMANDAR:Nur gercekten kimsesilik zor olsa gerek
ZİYAA:Akıllı ol zühtü aklın alırım senin. Nur hanıma niye asılıyorsun sibob.
NUR:Zühtü ye cevap olarak: Tanışabiliriz. Bu tanışma nasıl gerçekleşecek, merak ettim..
ZÜHTÜ:Merhaba Nur hanım.Sizinle tanışmak istiyorum.
GURBETCİ:Ne aci bir aciklama yapmis "imkanimiz olsa" bu cümle yeter zaten ne yazikki
18.11.2019 00:07:16