Söğüt'ten Fotoğraf Getirdiler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Dün MHP Genel Merkezi'nde Partililerle Bayramlaştı. Yüzlerce Partilinin Geldiği Bayramlaşma Töreninde, İki Çocuk Söğüt Şenliklerinde Çekilen Fotoğrafları Bahçeli'ye Hediye Etti.

Söğüt'ten Fotoğraf Getirdiler
01.10.2008 01:32 | Son Güncelleme: 01.10.2008 01:32

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün MHP Genel Merkezi’nde partililerle bayramlaştı. Yüzlerce partilinin geldiği bayramlaşma töreninde, iki çocuk Söğüt şenliklerinde çekilen fotoğrafları Bahçeli’ye hediye etti.

Bahçeli, bir gazetecinin "Bu bayrama tartışmalar ve gerginliklerle girdik" sözleri üzerine, "22 Temmuz seçimleri öncesinde başlayan ve bazı siyasi kurumlar arasında inatla sürdürülen kamplaşma ve cepheleşmenin, üslup yönünden siyasi kültürü aşağı çeken ifadelerle gerçekleştirildiğini ve tartışmaların Ramazan ayının manevi ikliminde de devam ettirildiğini" söyledi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme getirdiği iddialar ve yaşanan tartışmanın ikna edici olup olmadığına ilişkin soruya karşılık olarak da Bahçeli, "İkna edici olmuş olsaydı sürdürülmezdi. Hálá sürdürülme gayreti varsa, ikna etme çabası devam ediyor demektir" yanıtını verdi.

Kaynak: DHA

Etiketler: , Haber