Minik çocuk, tarağının ardından 4. kattan aşağı düştü! Feci olay kamerada

İstanbul'da 5 yaşındaki çocuk 4. kattaki evinin terasında oynarken önce tarağı yere attı, birkaç saniye sonra da kendisi aşağıya düştü. Durumu ağır olan çocuğun düşme anı, çevredeki güvenlik kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

13.08.2020 14:46 | Son Güncelleme: 13.08.2020 16:34

Esenyurt'ta 5 yaşındaki erkek çocuğu 4. kattaki evinin terasında oynarken önce tarağı yere attı, birkaç saniye sonra da kendisi aşağıya düştü. Yaşanan feci olayda çocuk ağır yaralanıp ambulans ile hastaneye kaldırılırken olay güvenlik kamerasına yansıdı.

ÖNCE TARAĞI SONRA KENDİSİ 4. KATTAN AŞAĞI DÜŞTÜ

Olay, Pınar Mahallesi 1282. Sokak'ta saat 13.30 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu 5 yaşındaki Salih Abdo isimli çocuk 4'üncü katta bulunan evlerinin terasında oyun oynarken tarağı sokağa fırlattı. Tarağı atmasının birkaç saniye sonrası çocukta metrelerce yüksekten aşağıya düştü. Olayı gören çevredeki vatandaşlar ağır yaralı çocuğa yardım etti. Olay yerine ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Abdo'yu Esenyurt Devlet Hastanesine kaldırdı. Yoğun bakıma alınan çocuğun bilincinin kapalı ve durumunun ağır olduğu öğrenildi.

DÜŞME ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşanan olay anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, Salih Abdo'nun önce tarağı fırlatması bir vatandaşın o sırada ne olduğunu anlamak için yukarı baktığı görülüyor. Görüntülerde Abdo'nun tarağı atmasının birkaç saniye sonrasında kendisininde yere düştüğü, vatandaşların yardımcı olduğu ve ambulans ekiplerinin geldiği görülüyor.

Minik çocuk, tarağının ardından 4. kattan aşağı düştü! Feci olay kamerada

Kaynak: İHA

Etiketler: Esenyurt, 3. Sayfa, Haber
Yorumlar (34)
REKLAMSIZ: bu ne biçim iş 30 sn. lik haber videosu için 2. 36 dk reklam izliyoruz geç butonu neden yok
REALİST: Hanzonun biri de çuval tasir gibi kaldirima aldı cocugu ulan boyle olaylarda saglik ekibi gelene kadar hasta sarsilmaz tum ulkeye ilk yardim dersi sart
HAYDARR: şu yabancı uyruklular suriyeli uygur bunlar çocuklarına hiç deger vermiyorlar
Haberler››3. Sayfa››Minik çocuk, tarağının ardından 4. kattan aşağı düştü! Feci olay kamerada - Haberler