Son Dakika: İngiliz Kraliyet Ailesi'nden Prens Charles'ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Son dakika: Tüm dünyada binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs İngiliz Kraliyet Ailesi üyelerinden Prens Charles'ta da görüldü.

25.03.2020 13:39 | Son Güncelleme: 25.03.2020 14:49
Yorumlar (15)
DALGA: zaten virus den ølmese bile bir birini zehirler yada kaza gibi gøsterip yok ederler kendine hayri olmayan bir karinin agzina bakiyor orda halk krallik mi kaldi bu devir de halkin parasini yemenin en iyi yolu bu nr krallarin usper gucleri olur a kral dersin bunlarin kendine hayri yok bunak
PROTESTERR: Bu kadının ölmek gibi bir niyeti yok zaten. Zavallı Oğlu''da 40 yıldır anası ölecek de kral olacak diye beklemekten pörsüdü gitti. Bu adamın kaderinde kral olmak yok. 93 yaşında hala kraliçe olarak devam ediyor.
BAŞAK AYÇİN: Hiç umurumda değil ama magazinsel olarak bakarsak doğru.
PLAN: amerikanın planı takırr takırr işliyor
KORONACI: Bu virüs zengin fakir kral dinlemez. Siz daha bu çinlileri bu dünyada yer verin bu çinliler daha çok başımıza bela olacak.
DRD: İngiltere Hastalık önlemini almamış ülkelerden biridir. ''Brezilya, Hindistan, İngiltere'' bu ülkeler hastalık hakkında hiçbir çabaları yoktur. Sürü psikolojisi herkes hasta olur iyileşir bağışık kazanır kafasındadır.
EMRE: türklere en cok zarar veren ailenin ferdi ama insan üzülüyor tabi
ALLAH’IN SOPASI: Merhamet etmeyene merhamet olunmaz buyurmuş peygamberimiz. Acıyacak insan mı kalmadı dünyada
0 0
ALLAH’IN SOPASI: Merhamet etmeyene merhamet olmaz buyurmuş peygamberimiz Acıyacak insan mi kalmadı
0 0
ALİ: Çok şükür çok sevindik. . Rabb''im bunların ve benzerlerinin tüm nesline bulaşmasını nasip etsin inşallah
MD: üzüldük mü? Tabikide HAYIR :)
GURBETCİ: Umrumuzda degil bize ahmetten mehmetten ayseden fatmadan haber ver, tek soylemek istedigim Turkiye Ve Turkler Akparti gibi Bir hukumet olduguna cok sansli, basimizda CHP olsaydi mazallah su an irandan beter olurduk.
BAŞAK AYÇİN: 17 Ağustos depremini hatırlıyorum da o depremzedelerin perişanlıkları, Ortada olmayan resmi yardım derneğimiz, ne ölüsü ne dirisi bulunamayan yüzlerce evlat, depolarda çürüyen yardım malzemeleri. . . Oysa deprem ne global ne de ülke çapında idi. Yalnız Marmara bölgesine mahsus büyük bir felaketti. Depremde sayısız canı kurtardığı halde sırf soyadına gıcık oldukları için ''''show yapmak''la itham edilen Nasuh Mahruki''den bir özür bile dilemeyen devlet. .
3 3
BENANA: Dünya yı yönetenlerin değişmesi lazım özellikle bu sömürgecilerin bu yüzden güzel haber
FİKO: Va be adam kral olmadan gideçek
Haberler››Dünya››Son Dakika: İngiliz Kraliyet Ailesi'nden Prens Charles'ın koronavirüs testi pozitif çıktı - Haberler