Haber, Son Dakika, Haberler

Son Dakika: İngiliz Kraliyet Ailesi'nden Prens Charles'ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Son dakika: Tüm dünyada binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs İngiliz Kraliyet Ailesi üyelerinden Prens Charles'ta da görüldü.

25.03.2020 13:39 | Son Güncelleme: 25.03.2020 14:49

Koronavirüs dünyada binlerce kişinin ölümüne neden olurken İngiltere Veliaht Prensi Charles'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

KİMDEN KAPTIĞININ TESPİTİ MÜMKÜN DEĞİL

Prens Charles'ın ofisinden yapılan açıklamada, 71 yaşındaki taht varisinin "hafif semptomlar gösterdiği, onun dışında sağlıklı olduğu ve son birkaç gündür evden çalıştığı" belirtildi.

Prensin eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın testinin negatif çıktığı bildirilen açıklamada, hükümetin ve doktorların tavsiyesi uyarınca, Prens ve Düşesin İskoçya'da kendilerini tecrit ettiği vurgulandı.

Açıklamada, Prensin, son haftalarda kamu görevini yerine getirirken çok sayıda görüşme yaptığı, dolayısıyla virüsü kimden kaptığının tespit edilmesinin mümkün olmadığı kaydedildi.

NE OLMUŞTU?

93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth, 19 Mart'ta Londra'yı terk ederek 35 kilometre uzaklıkta İngiliz kraliyet ailesinin daimi konutlarından biri olan Windsor Kalesi'ne gitmişti.

İngiliz basını, Kraliçenin Başbakan Boris Johnson'la yaptığı haftalık olağan görüşmelerini bir süre telefon üzerinden gerçekleştirilmesinin kararlaştırıldığını yazmıştı.

İngiltere Kamu Sağlığı Kurumunun açıklamasına göre, Kovid-19 kaynaklı ölüm sayısı dün 335'ten 422'ye çıkmış, vaka sayısı da 8 bin 77 olmuştu.

Son Dakika: İngiliz Kraliyet Ailesi’nden Prens Charles’ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Dünya ››Son Dakika: İngiliz Kraliyet Ailesi'nden Prens Charles'ın koronavirüs testi pozitif çıktı - Haberler
Yorumlar (15)
DALGA:zaten virus den ølmese bile bir birini zehirler yada kaza gibi gøsterip yok ederler kendine hayri olmayan bir karinin agzina bakiyor orda halk krallik mi kaldi bu devir de halkin parasini yemenin en iyi yolu bu nr krallarin usper gucleri olur a kral dersin bunlarin kendine hayri yok bunak
PROTESTERR:Bu kadının ölmek gibi bir niyeti yok zaten. Zavallı Oğlu''da 40 yıldır anası ölecek de kral olacak diye beklemekten pörsüdü gitti. Bu adamın kaderinde kral olmak yok. 93 yaşında hala kraliçe olarak devam ediyor.
BAŞAK AYÇİN:Hiç umurumda değil ama magazinsel olarak bakarsak doğru.
PLAN:amerikanın planı takırr takırr işliyor
KORONACI:Bu virüs zengin fakir kral dinlemez. Siz daha bu çinlileri bu dünyada yer verin bu çinliler daha çok başımıza bela olacak.
GURBETCİ:Umrumuzda degil bize ahmetten mehmetten ayseden fatmadan haber ver, tek soylemek istedigim Turkiye Ve Turkler Akparti gibi Bir hukumet olduguna cok sansli, basimizda CHP olsaydi mazallah su an irandan beter olurduk.
BAŞAK AYÇİN:17 Ağustos depremini hatırlıyorum da o depremzedelerin perişanlıkları, Ortada olmayan resmi yardım derneğimiz, ne ölüsü ne dirisi bulunamayan yüzlerce evlat, depolarda çürüyen yardım malzemeleri. . . Oysa deprem ne global ne de ülke çapında idi. Yalnız Marmara bölgesine mahsus büyük bir felaketti. Depremde sayısız canı kurtardığı halde sırf soyadına gıcık oldukları için ''''show yapmak''la itham edilen Nasuh Mahruki''den bir özür bile dilemeyen devlet. .
3 4
BENANA:Dünya yı yönetenlerin değişmesi lazım özellikle bu sömürgecilerin bu yüzden güzel haber
ALİ:Çok şükür çok sevindik. . Rabb''im bunların ve benzerlerinin tüm nesline bulaşmasını nasip etsin inşallah
FİKO:Va be adam kral olmadan gideçek
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın