Sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz serbest bırakıldı

Süper Kupa maçında sahaya giren YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ve 4 arkadaşı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

15.08.2019 16:56
Sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz serbest bırakıldı

Beşiktaş Park'ta Liverpool ve Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa finalinde gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen aralarında Fester Abdü adı ile bilinen YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın da olduğu 5 şüpheli hakkında savcılık, adli kontrol talebiyle serbest bırakılmalarını talep etti. Ayrıca Yılmaz'ın polis merkezinde gerçekleştirilen ilk sorgusunda, maçın heyecanıyla kendini sahaya atarak önce gol sevinci yaptığını ardından da kaleye doğru koştuğunu söylediği öğrenildi. Adliye'de ifade veren Yılmaz ve 4 arkadaşı, adli kontrol uygulanarak serbest bırakıldı.

FUTBOL MÜSABAKALARINI SEYİRDEN MEN KARARI VERİLDİ

Beşiktaş Park'ta dün akşam oynanan UEFA Süper Kupa maçında gözaltına alınan 5 şüpheli, bugün polis eşliğinde Çağlayan'daki İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi. Basın savcılığı bürosu tarafından işlemleri yapılan şüphelilerden Ali Abdülselam Yılmaz "İzinsiz sahaya girmek" suçundan, diğer 4 şüpheli ise "İzinsiz sahaya girmek suçuna iştirak etmek"ten ikametlerine en yakın karakola imza vermek ve yurt dışına çıkış yasağını içeren adli kontrol talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Öte yandan, polisteki ifadelerini kabul eden şüpheliler hakkında polis tarafından futbol müsabakalarını seyirden men kararı verildiği de öğrenildi.

Sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz serbest bırakıldı

Süper Kupa, Beşiktaş, Polis, Magazin, Spor, Güncel

YORUMLAR (70)
ATAN: Bunlardan vergi aliniyor mu bilen var mi?
YAZIKLAR OLSUN: Adli Kontrol. :) Adalet işte. Sen her önüne gelen suçluyu adli kontrol deyip salarsan yarın çok daha fazlasını yapacaklardır. Yazıklar olsun.
YARGIÇ: CEZAEVLERİNDE YER YOK
ÖMER: reklamın iyisi kötüsü olmaz adını duyurdu baya zamanla takipçileri artacaktır bizim insanımız böyle malesef
3 E ÇAY VER: Youtube ve Youtuber karşılıklı para kazanıyor. Niye yasaklıyacak. İzlemeyin İzlemeyin kardeşim. Demokrasi öyle bir şeydir ki dadından yinmez;)
KARA MAMBA: BU adamın 5 yıl boyunca internet sitelerinde hesap açmasına yasal engel koyacaksın
VİPEOUT: Senin Buraya yorum yazmanıda engelleseler, ozaman tadından yenmez. bakıyorumda ciğere uzanamayan kediler gelmiş burada miyav miyav hahhahahaha
MERTCAN: Bunun nasil yapilacgini da yazsaydin , böyle bir engeli gecmem 0, 5 dakika sürer yada sürmez .
TUTANKAMON: youtuber diyerek suriyeli olduğunu söylemekten kjacıyorsunuz
İŞİN GÜCÜN GOY GOY: Hemen suriyeliye bağlarsınız artık. abdulselam ismini görünce. kardeşim biraz akıllı olun ya.
Tüm 70 yorumu okumak için tıklayın