Son Görev Kitabı

Son Görev Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Son Görev Kitabı kitabının kısa özeti.

Son Görev Kitabı
06.11.2014 06:37 | Son Güncelleme: 06.11.2014 06:37
Patronunu öldürdüler, ailesini tehdit ettiler, evini sardılar.
Şimdiyse hayatını istiyorlar.


Jack Hunt, doğduğu kent olan Dublin'den Chicago'nun en iyi hastanelerinden birine terfi ettiğinde, önünde ailesi için önemli bir fırsat olduğunu görmüştü. Bu yetenekli genç kalp uzmanı, artık ailesine yeni bir hayat sunabilecekti. Birimin başına geçmesi teklif edildiğindeyse, bu rüyası gerçekleşmek üzereydi.
Fakat çok geçmeden, bu terfi tam bir kâbusa dönüşmeye başladı. Yol ortasında sık sık karşılaştığı saldırılar, akılalmaz vandallıklar, yirmi dört saat süren göz hapsi...
Birkaç ay içinde Jack Hunt'ın bu rüyası çöker. Verdiği savaşın, kendisini ve ailesini bu tehlikeli görevin içinden kurtarmaya yönelir. Sahip olduğu bu tehlikeli sırlar arttıkça, onları açığa çıkartmak için çabası ve hayati tehlikesi de artar. Eğer düşmanları onu daha erken ele geçirmeyi başarırlarsa, Hunt'ın bu sırrı açıklaması ve kurtulması mümkün olmayacaktır...
Tıbbi gerilimlerin ustası Paul Carson'dan soluksuz okuyacağınız, akıl almaz bir roman daha sizleri bekliyor.


"Bu kitap, yeteneklerimle yarışan yeni bir yazarı işaret ediyor. Belki biraz daha hızlı bir akışı var ama kesinlikle daha dondurucu..."
Tess Gerritsen, Cerrah kitabının yazarıYazar: Paul Carson
Yayınevi: Altın Bilek Yayınları

ISBN: 9786055831752
Boyut: 135-210
Sayfa Sayısı: 422
Basım Yılı: 2014-11
Cilt Durumu: Karton
Kağıt Türü: 2. Hamur
Dil: Türkçe


Kaynak: Haberler.Com

Haberler››Güncel››Son Görev Kitabı - Haberler