Son model telefonuyla ceviz kıran Doğa Rutkay tepki topladı

Anne olunca televizyon kariyerine ara veren güzel oyuncu Doğa Rutkay'ın son model telefonuyla ceviz kırması tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları videoya, "Ünlüler parayı bulunca ne yapacaklarını şaşırıyorlar" tarzı yorumlarda bulundu.

08.10.2019 20:53

Güldür Güldür Show'a yeni katılan İrem Kahyacıoğlu'nun Instagram hesabından Doğa Rutkay'ı etiketleyerek paylaştığı ceviz kırma videosu sosyal medya kullanıcılarının tepkisi çekti.

İrem Kahyacıoğlu

"PARAYI BULUNCA NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRIYORLAR"

Çocuk sahibi olduktan sonra ekranlara ara veren Doğa Rutkay yaptığı hareketle sosyal medya kullanıcılarını sinirlendirdi. Doğa Rutkay'ın son model telefonuyla ceviz kırması sonrası sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili çok sayıda yorumda bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısı görüntüler yer aldığı videoya, "Ünlüler parayı bulunca ne yapacaklarını şaşırıyorlar." yorumunda bulundu.

Doğa Rutkay
Son model telefonuyla ceviz kıran Doğa Rutkay tepki topladı

Doğa Rutkay, Magazin

YORUMLAR (35)
CEYLAN:KIRABİLİR KİME NE ?
ESKİLERDEN BİRİ:Telefonun tuğla gibi olduğu yıllardan kalmadır doğa, telsiz gibi taşırdık
ZİYAA:Akıllı telefon işte, her işe yarıyor.
TAYFUN:teknoloji özürlüler hemen de atlamış gömmek için
ORHAN AYDIM:5110 nokia olsa sorun yok.
UYANIKLAR SİZİ:BU KADAR TEPKİ ÇEKECEK NE VAR ANLAMADIM DOLARI PROTESTO EDENLER IPHONE KIRARKEN GURUR DUYUYORDUNUZ
İPEK:kötü oyuncu güldür güldürün ustaları arasında vasatında altında komik desen komik değil pratik desen hantal ses tonu kötü jest yok mimik yok oda farkında ama kapağı atmış bir yere ayıktırmıyor kimseyi neymiş rutkay aziz in kızıymış peki rutkay aziz çokmu önemli bir oyuncu oda vasat hep aynı ifade her rolünde aynı kişiyi oynar
JASON:Lütfen kusura bakmayın ancak küstahça bir yorum olmuş. Ne kadar bilginiz var ki bu tarz yorum yapabiliyorsunuz.
SİZE NE:yav size ne siz mi kazanıp alıyorsunuz kadın kendi kazandığı parayla alıyor bu haberi yapanda aptal kuduz gibi yorumlarda saldıranda
BILOCAN:Dünyada solcu diye geçinen zengin yoktur. . . Bunu sadece Türkiyede görebilirsiniz. . Hem aralı hem solcu. . Hadi ya. . . Bunlar solun ne olduğunu bile bilmiyorlar. . . Bunların tek derdi yaşam biçimi ve dine karşı olan alerjileridir. . .
Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 18:47:36