13 Ağustos 2018, 09:58

Sosyal Medya Fenomeni, Kendi Hatasından Dolayı Çöken Ev İçin İnşaat Firmasıyla Birbirine Girdi

Sosyal medya fenomeni, ünlü bir inşaat firmasından ev alarak içini yeniden yaptırdı. Ancak kalitesiz malzemelerle yapılan dekorasyon çöktü. Bunun üzerine inşaat sahiplerinden para isteyince ortalık karıştı.

İddialara göre, Keleşoğlu Holding'in Cennet Koru projesinde kendisini mülk sahibi olarak gösteren A.B. isimli sosyal medya fenomeni, oturduğu daireyi teslim almasının ardından evinin dekorunu değiştirmek için dekoratif sıva ve boya işlemi yaptırdı. Ancak ucuz ve kalitesiz malzemelerle yaptırdığı yanlış uygulama sonucunda oturduğu dairenin duvarlarında deformasyon oluşunca ortalık bir anda gerildi.

400 BİN TL EKSTRA PARA İSTEDİ

Keleşoğlu Holding yetkililerin yaptıkları açıklamaya göre, A.B isimli şahsın kendisinin yaptırdığı yanlış uygulamaya karşın Keleşoğlu İnşaat, durumu düzeltmek adına teknik servis yönlendirmiş fakat teknik servis elemanlarından alınan bilgiye göre; şahıs kapıyı bile açmayıp zorluk çıkararak yönetim kurulu üyeleri ile görüşmek için ısrarcı olmuş ve Keleşoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Keleş ile görüşmesinde 400.000 lira ekstra ücret alarak dairesini geri vermek istediğini belirtmiş, aksi takdirde sosyal medya hesabından konuya ilişkin asılsız paylaşımlar yapacağı yönünde tehditler savurarak ortalığı karıştırdı.

KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATTI

Dursun Keleş'ten istediği yanıtı alamayan şahsın, Keleş'in şahsını ve şirketini sosyal medya üzerinden itibarsızlaştırmak adına karalama kampanyası başlattığı öğrenildi.

EVE ÇAĞIRDIĞI GAZETECİLER HABER YAPMAYINCA KÜPLERE BİNDİ

Evine gazetecileri toplayan A.B. isimli kişi, haberin asılsız olması nedeniyle yayın yapmayacağını ifade eden gazetecilere de ateş püskürmeye devam ederek olayları iyice kızıştırdı.

İNŞAAT FİRMASI DAİREYİ GERİ ALDI

Ayrıca Dursun Keleş'in içerisinde oturduğu süre öngörülmeksizin daireyi satış fiyatı üzerinden geri almayı kabul ettiği kaydedildi.

13 Ağustos 2018 Pazartesi 09:58YORUMLAR (56)
ZEKİYE: Kadın haklı vergisini veren bir iş kadını 10 yıl artı 7 yıllık kredi ile toplamda 17 yılını bu eve bağladı davasında haklı arkadaşlar yorum yapmadan araştırın derim..
ZEKİYE ULUCUTSOY: Kadın 12 yasindan beri çalışan vergisini veren yanında elaman çalıştıran Muhteşem bir insan.. vergisini alnının akı ile ödeyen 10 yıllık birikimini artı 7 yıl ayrıca kredi ile borçlanan toplam da 17 yılını bu eve bağlayan böyle haksız bir durum karşısında hakkını arayan bir vatandaş yazilanlari okuyunca vay vay dedim hiçbirşey bilmeden bu kadar yorum ve asılsız tek taraflı bir haber için yazık...
X-MEN: GAZETECILER HABER YAPMAYI RET ETMISTE BURADA YAZAN GAZOZ REKLAMIMI ? AYRICA SOSYAL MEDYA FENOMENI NASIL OLUNUYOR BU ÜNVANI KIM KIME NEYE GÖRE VERIYOR
MERVE KA: sosyal medya fenomeni değil çok çlışan bir makyöz den bahsediyoruz ancak biraz inşaattan anlayan biri olursa dekorasyonla duvarın çkmeyeceğini bilir..malzemeden kaçınıp yapılıan içi boş duvar çöker.milleti dolandırdığınız yetmiyor birde haber sitelerine sıçradınız
FENOMEN MİS: Bu fenomenlerin acilen vergiye baglanmasi gerekiyor. Tek kurus odemeden milyonlari goturuyorlar
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın