Sosyal medyada şarkısı ile fenomen olan Fatih Bulut Denizli'de

Sosyal medyada şarkısı ile fenomen olan Fatih Bulut Denizli'de Bulut Denizli'de engelli bireyler ile bir araya geldiDENİZLİ - Şarkısı ve ilginç dansı eşliğinde çektiği klipi ile sosyal medyada izlenme rekorları kıran Fatih Bulut, Denizli'de engelli bireyler ile bir araya geldi.

12.10.2019 19:11 | Son Güncelleme: 12.10.2019 19:14
Sosyal medyada şarkısı ile fenomen olan Fatih Bulut 'de
Bulut Denizli'de engelli bireyler ile bir araya geldi
DENİZLİ - Şarkısı ve ilginç dansı eşliğinde çektiği klipi ile sosyal medyada izlenme rekorları kıran Fatih Bulut, Denizli'de engelli bireyler ile bir araya geldi. Ziyarette renkli ve gülümseten görüntüler ortaya çıktı.
Geçtiğimiz aylarda 'Çok sevdim yalan oldu' şarkısı eşliğinde ilginç figürler sergilediği dansı ile bir anda sosyal medyada gündeme oturan Fatih Bulut, Denizli Engelliler Kulübü üyeleri ile bir araya geldi. Renkli ve bir o kadar da eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette konuşan Bulut, Denizli'de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu güzelliği görmemek bence bir engeldir, bu engeli kaldırmakta ilk adımı her türlü ne gerekiyorsa maddi olmasa da manevi olsun, ben sizlerle görüştüğüm için ve elifime teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız ne gerekiyorsa da canla başla hazırız" dedi.
Gerçekleştirilen ziyaret Bulut'un kulüp üyeleri ile şarkısını darbuka eşliğinde söylemesiyle sona erdi.
Sosyal medyada şarkısı ile fenomen olan Fatih Bulut Denizli'de

Fatih Bulut, Denizli, Güncel

Kaynak: İHA


21.01.2020 11:47:54