TikTok'ta video paylaşmak için su birikintisine giren 17 yaşındaki genç canından oldu

Afyonkarahisar'da, sosyal medya uygulaması TikTok'ta paylaşmak üzere video çekmek için bir taş ocağı tarafından açılan ve içi su birikintisi dolu çukura giren 17 yaşındaki Oğuzhan Baylan boğuldu.

07.07.2020 21:49 | Son Güncelleme: 08.07.2020 10:47

Afyonkarahisar'da sosyal medyada paylaşmak üzere video çekmek için bir taş ocağı tarafından açılan çukurda oluşan su birikintisine giren 17 yaşındaki genç boğuldu. Gencin cansız bedenini sudan çıkarmak için dalgıç ekibi bekleniyor.

İÇİ SU BİRİKİNTİSİ DOLU ÇUKURA GİRDİ

Olay, Afyonkarahisar'a merkeze bağlı Karaaslan köyünde meydana geldi. Bölgedeki tarlalardan birinde çalışan Oğuzhan Baylan (17) isimli genç, akşam saatlerinde ismi öğrenilemeyen bir arkadaşı ile bölgedeki taş ocakları biri tarafından açılan ve içi su birikintisi dolu olan yere gitti. İddialara göre, burada sosyal medya uygulaması olan 'TikTok'ta paylaşmak üzere video çekmek için suya giren Baylan bir anda gözlerden kayboldu. Yanındaki arkadaşı ise kıyıda bulunan kayalara tutunarak kendisini kurtardı.

Sosyal medyada video paylaşmak için su birikintisine giren 17 yaşındaki genç, boğularak hayatını kaybetti

ARAMA VE KURTARMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Şahıs ardından Baylan'ın ailesi ve jandarmayı arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye jandarma ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne bağlı ekipler ile sağlık görevlileri sevk edildi. Bölgeye gelen AFAD ekipleri bölgede incelemelerde bulunduktan sonra suda kaybolan Baylan'ın çıkarılması için olay yerine su altı arama ve kurtarma ekibi istedi. Talep üzerine Konya'dan bölgeye dalgıç ekibinin sevk edildiği kaydedildi.

Kurtarma ekipleri ile birlikte Baylan'ın acılı ailesinin bölgedeki bekleyişleri sürüyor.

TikTok’ta video paylaşmak için su birikintisine giren 17 yaşındaki genç canından oldu

Kaynak: İHA

Etiketler: Afyon, 3. Sayfa, Haber
Yorumlar (5)
PAŞALI: Video çekmek için ölenler bu dünyada yaşadığınız hepsi kayıt altına alındı. öbür dünyada dev ekranda herkes izleyecek merak etmeyin.
ANTİ İDİOT: ülkeye vatana millete zaten katkısı olmayacaktı idiot bunlar üzülmedim Allah ailesine sabır versin sadece
YORUMLU YORUM..: Şu tik tok belası daha çok iş açacak başımıza Aklinizi başınıza alın. Yazık valla.Allah rahmet eylesin..
Haberler››3. Sayfa››TikTok'ta video paylaşmak için su birikintisine giren 17 yaşındaki genç canından oldu - Haberler