Sosyetik isim Aslı Şen, tesettürlü fotoğraflarına "Araplara benzemişsin" yorumunu yapanlara cevap verdi

Sosyetenin ünlü simalarından Aslı Şen, Umre ziyareti yaptı. Kutsal topraklardan fotoğraflarını paylaşan Şen, "Bebek'te yürüyüş yaparken rahatsız olduğunuz Araplara benzemişsiniz" yorumunu yapan takipçiye verdiği cevapla dikkat çekti.

09.11.2019 12:03 | Son Güncelleme: 09.11.2019 12:25

Youtuber ve sosyete dünyasında isim yapmış olan Aslı Şen, ziyareti için kutsal toprakların yolunu tuttu. Kutsal ziyaretten tesettürlü fotoğraflarını paylaşan Şen, "Bambaşka duygularla dönüyoruz. Allah isteyen herkese nasip etsin!" notunu düştü. Çoğunlukla güzel yorumlar alan ünlü isim, gelen bazı olumsuz yorumlara ise cevap vermekten kaçınmadı.

"ARAPLARA BENZEMİŞSİN"

Takipçileri tarafından tesettürlü fotoğraflarına iltifat alan Şen, bir takipçisinin " Allah kabul etsin. Yazın 'te yürüyüş yaparken rahatsız olduğunuz Araplara benzemişsiniz" yorumuna " Evet Arapların yerlere çöp atmasından, deniz kenarına sofralar kurmalarından rahatsız oldum. Kapanmasından veya görüntülerinden değil" sözleriyle cevap verdi.

"NEYSEM O ŞEKİLDE DEVAM EDECEĞİM"

Şen bir başka takipçisinin "Bundan sonra makyaj yapmak açık giyinmek yok. Dünya işlerinden eliniz çekmelisiniz ki gittiğinize değsin" yorumuna "Neysem o şekilde devam edeceğim inşallah" ifadeleriyle karşılık verdi.

"BELKİ BİR TAKİPÇİME VESİLE OLURUM"

Umre fotoğraflarını büyük keyifle paylaştığını dile getirenAslı Şen, güzel mesaj atan takipçilerine teşekkür ederek "Bana çok iyi geldi, belki bir takipçime vesile olurum, hatırlatırım ona da benim kadar iyi gelir. Oradayken değil ama döndükten sonra paylaşmaktan çok keyif aldım" dedi.

ASLI ŞEN KİMDİR?

1977 yılının Eylül ayında aslen İstanbul'da dünyaya gelmiş Başak burcudur. Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından yurtdışında pazarlama üzerine de eğitim almıştır. Daha sonra İstanbul'a dönmüş ve 1.5 sene kadar bir prodüksiyon firmasında çalışmış ardından 2 sene halkla ilişkiler alanında tecrübe edinmiştir. Evli olduğu dönemdede çalışmış ancak hamileliğin ardından çalışmayı bırakmıştır. Aslı Şen günümüzde ise girişimci, Youtuber ve kozmetikçi olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Sosyetik isim Aslı Şen, tesettürlü fotoğraflarına

Aslı Şen, Bebek, Umre, Magazin


HABER YORUMLARI (57)
ZEYTİN:ALLAH HABUL ETSİN BİZLERE DE NASİP OLSUN İNŞALLAH
RAMSEY:Kapanmak sanki bir marifetmiş. Yıl oldu 2019 ??? cahiller azalacağına artıyorlar
RECEP:Allah kabul etsin islam dini örtünün diyor. Kardeşimizde tövbe edip örtünmüş. Allah tüm müslüman kardeşimize nasip etsin. Açılıp saçılanlar ne elde etmiş. Yolun hep hak yolu olsun isabetli karar almışsın. Allah yolunu bahtını açık etsin kardeşim .inşallah bazı cahil insanlara örnek olursun.
LAL HABBAT:Al sana bir Raddolo daha. . .
JESUUSİSSA:Bu millet araplari imanda cebinden cikarir .takvada ustundur ben 46 yasindayim boyle kapanmalar gormedim benim annaannem gece Teheccud ederdi Yuce Allaha iman eder di gozleri yasli yasli yemenisinin ustune ortusunu atardi Allahin onune cikardi.annem kolej mezunu Rahmetli Hollanda da belediyede Turk kadinlar kolu baskaniydi gencligi dini dergilerle gecmis ayrica suc ve ceza okuyan Allahtan korkan Allah dedikce samimi goz yaslari akitan Turk kadiniydi eeee demekki SAMIMIYET ... SU IGNE DELIGINDEN KOCA DEVE GECER MI ASIL SORU BU?????
İSİM1:şu hayattaki en büyük üzüntüm müslüman ülkede ve müslüman ailede doğmak oldu. . . lanet olsun böyle coğrafyaya
ALİ:ekmeğini yetiğin tasa sıçma
KARDELEN:Siyanür iç kurtul o zaman
BENCE:Türklerin tarihteki en büyük şanssızlığı, 700''lü yıllardan itibaren Arap kültür emperyalizminin etkisi altına girmesi ve bu cendereden çıkıp, aydınlanma dönemine girememiş olmasıdır. Avrupalı, 1500''lü yıllardan itibaren dini ait olduğu yere, yani kiliseye sokarak, bilim yolundaki en büyük engeli kaldırdı. Darısı gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkelere.
MİSYONER:sen hristiyansın niye yalan söyliyorsunki
Tüm 57 yorumu okumak için tıklayın
17.11.2019 23:35:35