Spor Bakanı Kasapoğlu'nun paylaştığı ankette Alex, Hagi'yi az farkla geride bıraktı

Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kişisel twitter hesabından eski Fenerbahçeli Alex ile eski Galatasaraylı Hagi'nin bulunduğu bir anket yayınladı. Takipçilerin büyük ilgi gösterdiği ankette Alex, yüzde 47,3 oy alırken, katılanların yüzde 46,5'i Hagi'yi tercih etti.

11.06.2020 20:46 | Son Güncelleme: 11.06.2020 22:42

Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kişisel twitter hesabından eski Fenerbahçeli Alex ile eski Galatasaraylı Hagi'nin bulunduğu bir anket yayınladı.

Kasapoğlu'nun "Bana göre her ikisinin de yeri çok farklı ancak bu soru anketlerin vazgeçilmezi. Hagi mi Alex mi?" notuyla paylaştığı anket takipçiler tarafından büyük ilgi gördü.

ALEX, KIL PAYIYLA BİRİNCİ OLDU

Eski Fenerbahçeli Alex ankette yüzde 47,3 oyla birinci olurken, katılımcıların yüzde 46,5'i Hagi'yi tercih etti. Takipçilerin yüzde 6,2'si de "Zor tercih" seçeneğini işaretledi.

Spor Bakanı Kasapoğlu'nun paylaştığı ankette Alex, Hagi'yi az farkla geride bıraktı

10 BİNİN ÜZERİNDE BEĞENİ ALDI

Ayrıca, 462,335 oyun kullanıldığı anket, 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Spor Bakanı Kasapoğlu’nun paylaştığı ankette Alex, Hagi’yi az farkla geride bıraktı
Yorumlar (11)
HAKAN: ülkemize gelen en kariyerli oynadığı mevkide en rakipsiz futbolcu roberto carlostur .
HALİL: Pelenin oynadığı takımlar yani kariyeri Bauru, Santos ve Cosmos takımlarıdır Hagi ise hem Barselona hem de Real Madritte forma giydi yani Hagi Peleden daha büyük futbolcudur:)) (bu arada ikisinden de yaşlı olan Puşkaş sadece Real Madritte oynadı)
İRFAN: ya arkadaşlar alex iyi futbolcu olabilir. Ama oynadığı takımlara ve başarılarına bakarmısınız. Kaç kez oynadığı lide ve dünya arenasında boy göstermiş kupa kaldırmış. Dünyadaki futbol ile ilgilenen insanlara bu soruyu sorsanız hangi cevabı alırsınız. Açık ve net olarak HAGİ Türkiyeye gelen en iyi futbolcudur.
Haberler››Spor››Spor Bakanı Kasapoğlu'nun paylaştığı ankette Alex, Hagi'yi az farkla geride bıraktı - Spor