Star TV Bombaları Patlatıyor!

Star, 11 Şubat Pazartesi günü üç yeni ve iddialı yapımı ekrana getiriyor.

08.02.2013 19:52 | Son Güncelleme: 08.02.2013 21:19Star TV Bombaları Patlatıyor!
Son dönemde yaptığı atılımlar ile adından sıkça söz ettiren TV, yeni projeler ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Star TV bu kapsamda 11 Şubat Pazartesi günü üç yeni ve iddialı yapımı ekrana getiriyor.

Çiftlerin evlilik hayallerini gerçeğe çeviren programı "Sevgili Dünürüm" 13:00'de, Deniz Uğur'un sunacağı "Film Gibi" 14:30'da, 'nin yetişkinler için yapılan ilk animasyon dizisi "Fırıldak Ailesi" 23:30'da başlayacak.

SEVGİLİ DÜNÜRÜM

Pazartesi ekrana gelecek ilk yeni yapım 'Sevgili Dünürüm' rüya gibi bir düğünle evlenmek isteyen genç çiftlerin hayallerini gerçekleştirecek. Bir takım imkansızlıklarla planladıkları, hayal ettikleri düğünü gerçekleştiremeyen çiftler Star'a başvuruyor ve hayallerindeki düğüne kavuşuyor. Sadece tek bir kural var, her sey annelerin kontrolünde gerçekleşecek .

Hafta içi her gün 13:00'de ekrana gelecek Sevgili Dünürüm'de İki dünür evlatlarının düğün organizasyonunu gönüllerince planlamak için tatlı bir rekabete girecek, kaybeden anne ise diğerinin yardımcısı olacak, 'sevgili dünürü'nün isteklerini yerine getirecek.

'FİLM GİBİ' GERİ DÖNÜYOR

İlk bölümü 1992 yılında Hollanda'da yayınlanan, halen ülkenin en çok izlenen günlük şovuna dönüşen her bölümü 2 milyonu aşkın izleyiciye ulaşarak birçok televizyon programına ilham kaynağı olan, "Film gibi" yeni bölümleriyle hafta içi her gün yayınlanacak.

Ayrılan eşleri, sevgilileri, akrabaları birleştiren, küskünleri barıştıran 'film gibi'nin sunucusu da film gibi bir hayat yaşayan Deniz Uğur...

FIRILDAK AİLESİ

Ekranların büyükler için yapılan ilk çizgi dizisi Fırıldak Ailesi, Pazartesi 23:30'da Star'da ilk bölümü yayınlanacak. Başında bela hiç eksik olmayan, kimin arababasına binerse onun türküsünü söyleyen, fırıl fırıl baba Sabri... Yanar döner anne Yıldız, çılgın zilli Afet, zirzop Zeki, cin gibi kaynana Dürdane, bir başka alem bebek Tosun'u çok seveceksiniz.

Bu çılgın aileyi Demet Akbağ, Bülent Kayabaş başta olmak üzere ünlü isimler seslendiriyor. Fırıldak Aile'ne Varol Yaşaroğlu hayat verirken, senaryosunu ise ünlü senarist Coşkun Irmak kaleme almış.
 

Deniz Uğur, Türkiye, Star, Magazin

Kaynak: Haberler.Com

HABER YORUMLARI
24.02.2020 06:12:49