24 Eylül 2018, 11:23

Stoke Cityli Futbolcu, 6 Haftada 3. Kez Baba Oldu

İngiliz ekibi Stoke City'de forma giyen Saido Berahino, 6 haftada 3. kez baba olunca ülke gündemine oturdu.

İngiltere, Stoke City forması giyen Saido Berahino hakkında çıkan haberle çalkalanıyor. Çapkınlıklarıyla bilinen 25 yaşındaki futbolcunun 6 haftada 3. kez baba olduğu iddia edildi. Geçtiğimiz aylarda nişanlısını aldatırken yakalanan ve İngiliz basınında gündeme oturan Burundili futbolcu bu kez daha çarpıcı bir haberle kamuoyunu meşgul ediyor.

Yıldız futbolcunun 2 aydan daha kısa bir süre içerisinde 3 farklı kadından 3 kez baba olduğu öne sürüldü. Hastane kayıtlarına göre bebeklerin doğum tarihleri ise 30 Mayıs, 15 Temmuz ve 17 Temmuz olarak belirlendi. Ancak oyuncunun avukatları tarafından yapılan açıklamada 15 Temmuz'da doğan çocuğun babasının Berahino olmadığı ifade edildi.

CHRISTOFOROU İLK ÇOCUĞUNUN ANNESİ

30 Mayıs'ta Birminghan Kadın Hastanesi'nde doğum yapan 27 yaşındaki Stephania Christoforou, Berahino'nun ilk çocuğunun annesi. İkinci çocuğun annesi ise Afrika doğumlu 28 yaşındaki hemşire ise 15 Temmuz'da Manor Hastanesi'nde doğum yapmış gözüküyor.

NİŞANLISINA YAKALANMIŞTI

Son olarak Berahino'nun nişanlısına yakalandığı Chelsea isimli 28 yaşındaki kadının ise 17 Temmuz'da yine Manor Hastanesi'nde doğum yaptığı iddia ediliyor.

(Sözcü)

Stoke City
24 Eylül 2018 Pazartesi 11:23YORUMLAR (35)
HAMDİ GURKAYNAK: uretken olmak iyidir, arkanda daima kendinden bir eser birakacaksin. ister canli, veya ister cansiz olsun, ama bir eser birak da oldukten sonra ruhun yasamaya devam etsin. !!!!!
..: çok çirkinnn bırak çocuk yapmayı yüzüne bakılmıyor. .
KEREM: adam bol bol gol atmış hem sahada hem dışarda
KENAN: bu adam urda olduğu süre böyle haber alırız yakında kıraliçe doğurabilir
..: İNSANLAR ÇOK TEHLİKELİ ŞEKİLDE ÇOĞALARAK ÜRÜYOR ESKİ ÇAĞLARDA DÜNYA NÜFUSU SAVAŞLAR VE SALGIN HASTALIKLARIN SEBEP OLDUĞU ÖLÜMLERLE DENGELENİRDİ BU GİDİŞLE DÜNYA KAYNAKLARINI KISA SÜREDE TÜKETECEK İNSANLAR DÜNYAYI ADETA KEMİRİYOR
Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın