Haber, Son Dakika, Haberler

Sudaki Yansımalar Beğeni Topladı

Huriye Köse'ye ait eserlerin yer aldığı Sudaki Yansımalar adlı ebru sergisi, Kültür Merkezi Meclis Fuayesi'nde düzenlenen açılışla sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

05.03.2012 23:08 | Son Güncelleme: 05.03.2012 23:08
Sudaki Yansımalar Beğeni Topladı
Köse'nin ilk kişisel sergisi açılışına çok sayıda seveni katıldı.
Hür Işık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Köse'nin eşi Huriye Köse, aldığı ebru sanatı derslerinden sonra ilk kişisel sergisini sanatseverlerin beğenisine sundu. Kültür Merkezi Meclisi Fuayesi'nde 'Sudaki Yansımalar' ismini verdiği serginin açılışına çok sayıda seveni katıldı.

Sergi açılışına Vali Yardımcısı Yüksel Ayhan ve eşi, Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Engin Kabadağ ile çok sayıda partili, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ve sanatseverler katıldı.

İnsanın ruh halini anlatan, İslami bir sanat dalı olan ebruyu büyük bir heyecanla yaptığını söyleyen Huriye Köse, duygularını şu şekilde ifade etti, "Aldığım derslerden sonra bu sanata daha fazla merak saldım. Yaptığım yoğun çalışmalardan sonra eserlerimi Manisalılar'ın beğenisine sunmak istedim. Sergimizi gezenler umarım keyif alırlar.

Bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum" Vali Yardımcısı Yüksel Ayhan da Köse'yi tebrik ederek, ev hanımı olarak yöneldiği bu sanatta başarılar diledi. Sudaki Yansımalar adlı sergi, 5-7 Mart tarihleri arasında Kültür Merkezi Meclis Fuayesi'nde ziyarete açık olacak.

Kaynak: Bültenler

Etiketler: Güncel
Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››Sudaki Yansımalar Beğeni Topladı - Haberler