Süleyman Seba İçin Akaretler'de Anma Töreni Düzenlendi

Süleyman Seba için Akaretler'de anma töreni düzenlendiAhmet Ürkmezgil: "Bu kadar insanın Süleyman Seba için burada olması beni çok duygulandırdı"Beşiktaş Kulübü'nün Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba, vefatının 3. yıldönümünde Akaretler'deki eski kulüp binası önünde düzenlenen törenle anıldı.

13.08.2017 18:53 | Son Güncelleme: 13.08.2017 18:53Süleyman Seba İçin Akaretler'de Anma Töreni Düzenlendi
Süleyman Seba için Akaretler'de anma töreni düzenlendi

Ahmet Ürkmezgil: "Bu kadar insanın Süleyman Seba için burada olması beni çok duygulandırdı"

Beşiktaş Kulübü'nün Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba, vefatının 3. yıldönümünde Akaretler'deki eski kulüp binası önünde düzenlenen törenle anıldı.

Anma törenine; Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.), Candaş Tolga Işık (İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), Erdal Karacan (Amatör Şubeler, Süleyman Seba Tesisi'nden Sorumlu.), Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Genel Koordinatör Levent Çifter, Divan Kurulu Üyeleri, taraftarlar ile Seba'nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Ahmet Ürkmezgil, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bu kadar insanın Süleyman Seba için burada olması beni çok duygulandırdı. Süleyman ağabey herkesin kalbinde yüreğinde. Süleyman Seba çok farklı bir kişiliğe sahipti. Eşsiz bir insandı. Kibar, nazik, sportmen ve efendi tavrı Beşiktaşlılığının göstergesiydi. Her zaman gönlümüzde yaşayacak. Bundan sonraki senelerde onu anmaya devam edeceğiz."

Divan Kurulu Başkanımız Tevfik Yamantürk, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Süleyman ağabey nur içinde yatsın. Çok iyi bir insandı. Doğruları olan ve o doğrulardan dönmeyen bir insandı. Süleyman Seba ve Beşiktaş'a hizmet etmiş diğer vefat etmişlere Allah'tan rahmet diliyorum."

Anma töreni, okunan duaların ardından sona erdi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Anma töreninden görüntüler

Konuşmalar

Genel detaylar

HABER - KAMERA: OLGUCAN KALKAN - İSTANBUL/ DHA

Mehmet Üstünkaya, Ahmet Ürkmezgil, Süleyman Seba, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

19.02.2020 09:23:47