Süper Lig'de 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

Süper Lig'in 4. haftasında oynanacak olan maçları yönetecek hakemler belli oldu.

11.09.2019 11:59

Merkez Hakem Kurulu, Eylül, Spor

Kaynak: İHA


YORUMLAR(29)
FALCAO:Korkmayın ben atarım ama 2 milyon fazla alırım Yaz abdi maddeyi kontrata I love you abdiiii :)))))))))
NİRVANA:Hakemlerin ? i Fb ve Gs taraftarı . Yani bunlara bu kulüplerin para verip satın almasına gerek yok . Kendiliklerinden tuttukları takımları kolluyorlar . Bir Fb veya Gs taraftarı olaylara Beşiktaş taraftarı gibi tarafsız bakamaz . Bu yüzden onlar sarı renklilerin taraftarı Beşiktaşlılar ise Beşiktaşın taraftarı . İnsan olarak farklar var . İki ayrı insan ırkı gibiler .
KİRLİ İTTİFAKINIZ VAR:NİRVANA KARDEŞ , SİZ FİKO-ALİ KOÇ DOSTLUĞUNDAN DOLAYI FENERİN KUKLASI OLDUNUZ BJK OLARAK MAALESEF.
SPORSEVER:BU BEŞİKTAŞLILAR NEDEN HİÇ BİR ŞEY DEMİYOR NİHAT ÖZDEMİRE. AZİZ YILDIRIMA BJK DÜŞMANI DİYORLAR HATTA GEÇMİŞTE SİVAS MAÇINDA İNÖNÜ DE 90 DK KÜFÜR ETTİLER AZİZ YILDIRIM A İNÖNÜ DE. NİHAT ÖZDEMİR AZİZ YILDIRIM YÖNETİMİNİN 2. BAŞKANLARINDAN AMA BJK LİLER DEN SES YOK AKSİNE FENERLE KİRLİ İTTİFAKTA LAR NİHAT A SES ELEŞTİRİ YOK. BİR CİMBOMLU OLARAK BENDE BUNU DİYORUM
GS:Al birini vur ötekine 17 sinide yenerek Şampiyonuz Artı TFF
HESAP VAKTİ ŞİMDİ:ALİ PALABIYIK ADLI KÖTÜ ŞAHISTAN GEÇEN SENEKİ KADIKÖY DEKİ FB DERBİSİNDE KASITLI OLARAK CİMBOMU YAKMASININ HESABI SORULACAKTIR BU HAFTAKİ MAÇTA.
6222 ÇOCUĞU PALABIYIK:ceza olarak tüm tribünü kapatamazlar zaten sadece belli yerlere bir sonraki maçta başka taraftarlar girer.
UA 34:eyyamcı tff, 6. haftadaki sami yendeki gs-fb derbisinde gs ceza yesin diye, ali kOÇ un sevdiği hakemlerin başında gelen tetkiçi ALİ PALABIYIK adlı sözde hakemi vermişler gs-k. paşa maçına,
UA 34:fb rumuzlu 6222 çocuğu yallah, kadıköyde kupa kaldırdık, tek lafınız kaldı o da kadıköy de gs ye yenilmemek onuda bozuyorduk geçen ali palabıyıklı ya yetiş ya ali dediniz.
FB:O samiyen dediğini sularla kapatmıştık? Hayret daha ordasın! TT nin açılışınıda unutma Hakemlere tepki verecek en son takım sınız Çirkeflik yapmak mazlumu oynamak fetö den bile yararlandınız Hakan abiniz sayesinde Bekleyin 6. Hafta vedat geliyor 6. Hafta 6 olmasın?
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın