Haber, Son Dakika, Haberler

Sürat Kargo 5. Yılında Acentelikler Veriyor

Sektöründe Hızla Büyüyen Sürat Kargo'nun, 5. Yılında Kobi'lere ve Yeni Girişimcilere Destek Olmak İçin Acentelikler Vereceği Bildirildi.

31.08.2009 16:38 | Son Güncelleme: 31.08.2009 16:38
Sürat Kargo 5. Yılında Acentelikler Veriyor
Sektöründe hızla büyüyen Sürat Kargo'nun, 5. yılında KOBİ'lere ve yeni girişimcilere destek olmak için acentelikler vereceği bildirildi.

Türkiye'nin 81 ilinde 460 şube ve 24 aktarma merkezi, bin araçlık filo ve 3 bin kişilik kadrosuyla hizmet veren şirket, yaygın hizmet ağını daha geliştirmek istiyor. 17 bölge müdürlüğü bulunan şirket, 180 olan acente sayısını da arttırmayı hedefliyor. Genç ve yeni girişimcilere uygun imkânlarla acentelikler veren Sürat Kargo, teknik alt yapı, bilgisayar yazılımı, bilgisayar, araç ve şube içi donanımı konusunda da destek sağlıyor.

Teslimat sonrası SMS bilgilendirme servisini uygulayan ilk kargo şirketi olan Sürat, Türkiye genelindeki online bağlantı ağı sayesinde her noktadaki birimiyle iletişim kuruyor. Şirket, müşterilerine kargolarını internetten ya da telefonla takip edebilme, iki kat daha fazla emniyet sağlayan özel kutuyla gönderim seçeneklerini sunuyor. Sürat Kargo, normal teslim süresi 48 veya 72 saat olan dosya ve mini paketleri "Sürat 24" ile 24 saatte ulaştırma ve Sürat Express'le dünyanın 228 ülkesine gönderim gibi seçenekler sunuyor.

Lojistik alanında da faaliyet gösteren Sürat Kargo, müşterilerinin depo ya da üretim merkezlerinden çıkan ürünlerini, istenen zamanda ve güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırıyor. Şirket müşterilerine güzergâh planlamasından en uygun taşıma şekline kadar her türlü konuda çözüm üretiyor.

Sürat Kargo'nun hizmetleri hakkında daha fazla bilgi, "www.suratkargo.com.tr" sitesi veya 444 0 127 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan alınabiliyor.

(CİHAN)

Kaynak: CHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Sürat Kargo 5. Yılında Acentelikler Veriyor - Ekonomi