14 Temmuz 2018, 12:25

Suriyeli Çocuğu Sıcak Su İle Haşlayan Restoran Çalışanı 3 Bin TL Ceza Aldı

İstanbul Harbiye'deki restoranda, müşterileri rahatsız eden 7 yaşındaki Suriyeli çocuğu sıcak suyla haşlayan restoran çalışanının cezası belli oldu. Cani kadın, 3 bin lira adli para cezası aldı.

Harbiye'deki bir fast food restoranda müşterileri rahatsız eden 7 yaşındaki Polat K.'nın üzerine sıcak su dökerek haşlayan restoran çalışanı Mutlu Haceroğlu hakkında görülen dava karara bağlandı. Mahkeme, sanık Mutlu Haceroğlu'nu 3 bin lira adli para cezasına çarptırdı. Ayrıca sanık hakkında hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

7 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA SICAK SU DÖKEREK HAŞLADI

Harbiye'de 30 Mayıs 2017 tarihinde arkadaşlarıyla birlikte hamburger yemek için restorana giden Polat K.'nin müşterileri rahatsız etmesi üzerine, restoran çalışanı Mutlu Haceroğlu tarafından üzerine sıcak su döktüğü ve haşladığı iddiasına ilişkin İstanbul 33. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki görülen dava karara bağlandı.

3 BİN LİRA ADLİ PARA CEZASI ALDI

Davayı karara bağlayan mahkeme, "Sıcak suyu" silahtan sayarak, " Silahla kasten yaralama" suçunun sabit olduğunu belirterek, sanık Mutlu Haceroğlu'nu 3 bin lira adli para cezasına çarptırdı. Ayrıca mahkeme, sanık hakkındaki hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:25YORUMLAR (108)
1 COCUK TAN BAHSEDİYOZ DİMİ: kin kusanlar hatta sevinenler olmus oldurse yeridir denmis nerdeyse masum bi evlat omu secti bu hayati ... yaziklar olsun 3 bin le kurtulmus bi cocugun hayati 3 bin demek
BEY: Yapılan çok yanlış değil bir çocuğa Yetişkin bir insana bile eziyet yapılamaz Irkı dini her ne olursa olsun. hayvanlara bile eziyet yapılmamalı yaşanan olayı Kınıyorum gerçeklerden biriside yapmaçık olmaya gerek yok Malsef Milletimiz suriyelileri Türkiyede İstemiyor Referandum yapılsın nedemek İstediğim anlaşılır milletimiz rahatsız oluyor bir an önce her iki millet için suriyelilerin daha fazla olaylar ileri seviyede çirkinleşmeden ülkelerine gitmeleri daha hayırlı olucaktır türk milleti merhametli duygusaldır ama Savaştan kaçanlara iyi gözle bakmaz Kanında vardır bu türk milleti savaşkan bir millet olduğu için kendine yediremiyor suriyeliler burda en ufak yanlışları bile göze batıyor devlet büyükleri buna acil care bulmaları gerekli yoksa iç savaş söz konusu olabilir Allah korusun iyilik yaparken kendimizi kötülük yaparken bulmayalım milletçe
EY İNSANOĞLU: Bu nasıl vicdan kalp leriniz kararmış düşünki senin ülkende savaş oldu sen onlara sığındın onlarda sanamı kaynar su döksün yazık insanliginiza yazık.
44: Kendisi de yakın zamanda yanar takip edin görün ...
HYDRA: Suriyeliler iyi oldu, daha çok gelsin. Mahallede en ufak arıza çıkartanı satırla kovalıyorlar. Asayiş berkemal
Tüm 108 yorumu okumak için tıklayın