Survivor Allstar'a Bir İsim Daha Hayallerine Veda Etti

Büyük finale sayılı günler kala Survivor All Star'da dün akşam adaya bir isim daha veda etti. SMS yarışında en az oyu alan Serenay Aktaş adaya veda eden isim oldu.

16.06.2015 01:12 | Son Güncelleme: 16.06.2015 08:32

Survivor Allstar'ın 15 Haziran akşamı yayınlanan ada konseyinde yarışmaya veda eden isim belli oldu. Ünlüler takımından Serenay adaya veda etti.

4 YARIŞMACI SMS'E ÇIKTI

İkinci kez yapılan dokunulmazlık oyununu bu kez ünlüler kazandı ve durumu bir bire getirdi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, Ünlüler takımından Merve ve Serenay'ın karşısına SMS'e çıkacak iki ismi Hasan ve Hilmicem olarak belirledi. 4 yarışmacı arasında geçen SMS yarışında en az oyu alan Serenay Aktaş adaya veda eden isim oldu.

"BİRAZ DAHA ÇAKAL OLSAYDIM..."

Elendikten sonra açıklama yapan Serenay Aktaş "Ben elenme pahasına da olsa sahip olduğum değerlerden caymadım. Çok üzgünüm. Bunun sebebi elenmeme beraber yürüdüğüm sevdiğim bir insanın neden olması. Anne-babamdan başka yakın olduğum kimse yoktu. Survivor'daki en büyük hatam sanırım bana bir adım gelene üç adım gitmem oldu. Biraz daha çakal olsaydım yakın arkadaşlarım hançerlemezdi" dedi.

Survivor Allstar'a Bir İsim Daha Hayallerine Veda Etti

Serenay Aktaş, Star, Komik - İlginç

Kaynak: Acunn.com


HABER YORUMLARI
8.12.2019 16:01:17