Tarihi Haydarpaşa Garı yine kitaplara ev sahipliği yapacak

Haydarpaşa Kitap Günleri'ne katılan İstanbullular, pek çok usta yazar ve etkinlikle buluşma fırsatı bulurken, Radio Slow Time'ın müzikleriyle de keyif dolu anlar yaşayacaklar.

Tarihi Haydarpaşa Garı yine kitaplara ev sahipliği yapacak
01.06.2016 15:35 | Son Güncelleme: 01.06.2016 15:39

Şehir hayatının vazgeçilmezlerinden Radio Slow Time, Kadıköy Belediyesi'nin Kadıköy Gönüllüleri ile birlikte 1-5 Haziran tarihleri arasında düzenleyeceği Haydarpaşa Kitap Günleri'ne medya sponsoru oldu.

Geniş bir müzikal içerikle slow ve orta ritim şarkılar çalarak dinleyicilerine gün boyu eşlik eden Radio Slow Time, kültür-sanat ve edebiyat etkinliklerine destek olmaya devam ediyor.

Tarihi Haydarpaşa Garı'nda Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Gönüllüleri işbirliğiyle düzenlenecek olan 8. Haydarpaşa Kitap Günleri'nin medya sponsoru olan Radio Slow Time, etkinlik boyunca Haydarpaşa Garı'nı keyifli şarkılarla buluşturacak.

Usta yazar Selim İleri'nin onur konuğu olduğu 8. Haydarpaşa Kitap Günleri'nde ziyaretçiler imza günü, söyleşi, müzik dinletileri gibi etkinliklerle edebiyat ve sanat dolu günler yaşayacak.

Haydarpaşa'dan Anadolu'ya kitap kampanyası

8. Haydarpaşa Kitap Günleri aynı zamanda çok önemli bir kampanyanın hayata geçmesini de sağlayacak. Kitap günlerine katılacak olan her yayınevi okul ve kütüphaneler için en az 100 kitap bağışlayacak. Bağışlanan kitaplar Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Gönüllüleri'nin koordinasyonuyla, 5 Haziran'da Anadolu'nun çeşitli okul ve kütüphanelerine gönderilmek üzere yola çıkarılacak.

Her dilden zamansız şarkılara yer vererek ve pek çok müzik türünü kucaklayarak, dinleyicilerine özel anlar yaşatan Radio Slow Time, Haydarpaşa Kitap Günleri'nin ardından da kültür-sanat etkinliklerine destek vermeye devam edecek.

Kaynak: Bültenler

Haberler››Güncel››Tarihi Haydarpaşa Garı yine kitaplara ev sahipliği yapacak - Haberler