Tatil pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya'nın parmağındaki yüzük takipçilerini ikiye böldü

Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından tatil pozlarını paylaştı. Sarıkaya'nın fotoğraflarında en dikkat çeken detay ise parmağındaki yüzük oldu.

01.07.2020 08:36 | Son Güncelleme: 01.07.2020 09:42

Kendisinden 18 yaş büyük olan Cem Yılmaz'la birlikte olan Serenay Sarıkaya, aldığı kilolarla magazin gündeminden düşmüyor. Tatil yaptığı Bodrum'da iskelede çekilen fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncu, fit vücudu ve parmağındaki yüzüğüyle dikkat çekti.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Serenay Sarıkaya tatil pozlarına "Batarken ufuktan bir akşam güneşi" notuyla Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraftaki yüzük detayı ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Serenay'ın parmağındaki yüzük, akıllara "Ufukta evlilik mi var?" sorusunu getirdi. Kullanıcıların yarısı Sarıkaya'nın evlilik teklifi aldığını ileri sürerken yarısı da yüzüğün özel bir anlamının olmadığını savundu. Bunun yanı sıra Sarıkaya'nın paylaşımına yorum ve beğeni yağdı.

Tatil pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya'nın parmağındaki yüzük kafaları karıştırdı
Tatil pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya'nın parmağındaki yüzük kafaları karıştırdı
Tatil pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya'nın parmağındaki yüzük kafaları karıştırdı
Tatil pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya’nın parmağındaki yüzük takipçilerini ikiye böldü
Yorumlar (15)
STARSS: evliligi oyunculukla karistiriyorlar ikisi de manset olmak onlarin derdi baska ne beklerimki ciddi samimi dusunseler zaten gorunen belli gelip gecici neredeyse baba ile kizi diyecegim bunlara cift bile demem
ZORLA GÜZEL...: Serenay denilen ve zorla millete kabul ettirilmeye çalışılan bu kişiye güzel diyen bir kişi yok. O halde gelelim oyunculuğuna o da sıfır. Ayaklar nerdeyse 50 numara, surat Allah yaratmış kötü demek haram ama herşey ortada, bakışlar, kadınsı eda hepsi sıfır. O halde bu ne iş, bu ne zorlama. . .
NOL: Serenat sahilde serdi.
Haberler››Magazin››Tatil pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya'nın parmağındaki yüzük takipçilerini ikiye böldü - Magazin