20 Nisan 2017, 13:19

Tayfun Talipoğlu'nun Kalp Krizinden Öldüğü Kesinleşti

21 Mart'ta evinde fenalaşarak yaşamını yitiren 55 yaşındaki usta gazeteci Talip Talipoğlu'nun yapılan otopside kalp krizinden yaşamını yitirdiği kesinleşti.

İzmir'in  Konak İlçesi'ndeki evinde fenalaşıp hayatını kaybeden usta gazeteci Talip Talipoğlu'nun, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla yapılan detaylı otopsinin sonucu belli oldu. Buna göre kanında herhangi yabancı bir maddeye rastlanmayan Talipoğlu'nun, kalp krizinden hayatını kaybettiği kesinleşti.

GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLMİŞTİ

Konak İlçesi Göztepe Mahallesi 76 Sokak'taki evinde geçen  21 Mart'ta fenalaşan gazeteci ve televizyon programı yapımcısı  Tayfun Talipoğlu, hayatını kaybetti. Önce  İzmir  Katip Çelebi Üniversitesi  Atatürk eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Talipoğlu'nun cansız bedeni, daha sonra otopsi için  İzmir  Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Burada yapılan otopside, Talipoğlu'nun vücudundan doku ve kan örnekleri alındı.  Kars'ta dünyaya gelen ve meslek hayatında birçok başarıya imza atan  Tayfun Talipoğlu,  Ankara'daki  Kocatepe Camisi'nde düzenlenen cenaze töreni sonrası gözyaşları arasında  Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

KALP KRİZİ NETLİK KAZANDI

Daha önce 2 kez kalp krizi geçiren ve stent takılan Talipoğlu'nun, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için yapılan detaylı otopsinin sonucu çıktı. Buna göre, kanında herhangi yabancı bir maddeye rastlanmayan Talipoğlu'nun, kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

20 Nisan 2017 Perşembe 13:19