Tecrübelerini AR-GE Çalışmalarıyla Birleştirerek İlerliyorlar

2013 yılında kurulan Mina Galvaniz kurulduğundan bu yana Enerji naki hattı ve üretim direkleri, poligon direkler, sıcak daldırma galvaniz ve ırak boru direkler gibi birçok ürününü yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından Mina Galvaniz, 6 yılın verdiği deneyimle Arge çalışmalarını birleştirerek tüketicilere oldukça

08.05.2019 18:01 | Son Güncelleme: 08.05.2019 18:01sponsorlu içerik

Mina Galvaniz firmasının İcra Kurulu Başkanı Recep Özekinci, "Bizim için en keyif verici şey Ar-ge çalışması yapmaktır. Şu anda bazı ürün tipleri geliştiriyoruz. Buürettiğimiz ürün gruplarında elektronik sistemler yer alacak. Ve bu ürün grupları sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet edeceğiz." dedi.

"HEDEFİMİZ AVRUPA'DA SEÇİLİR BİR MARKA OLMAK"

Recep Özekinci, " İlerleyen süreçlerde hedefimiz ' da seçilir bir marka olmaktır. Bunun için bütün ekibimiz ve ar-ge departmanımız ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz." dedi.

"BAŞARILI OLMAMIZDAKİ EN BÜYÜK ETKEN HEMEN TANITIP İHRAÇ ETMEK"

Recep Özekinci, " 2013 yılında 40.000 metrekare alan üzerine kurulmuş bir firmadır. Mina Galvaniz 6 yıl içerisinde çok büyük başarılara imza attı. 6 yıl içerisinde 4-5 tip ürün grubu ürettik. Ve Mina Galvaniz'in başarılı olabilmesinde en büyük etken ürünlerimizi hemen tanıtıp ihraç etmemizdir." dedi.

Tecrübelerini AR-GE Çalışmalarıyla Birleştirerek İlerliyorlar

Avrupa, CEO, İşte İşimiz, Ekonomi


22.02.2020 04:49:53