Tedavi sonrası Devlet Bahçeli'nin programı belli oldu

MHP lideri Bahçeli'nin yarın Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 15. Dönem Eğitim ve Öğretim Yılı açılış törenine katılacağı bildirildi.

25.10.2019 16:50 | Son Güncelleme: 25.10.2019 16:50

MHP Genel Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 15. Dönem Eğitim ve Öğretim Yılı açılış töreni, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin katılımıyla yarın yapılacak.

"Dürüst, ilkeli, vizyon sahibi, milli ve manevi değerleri özümsemiş genç siyasetçilerin yetiştirilmesi" amacıyla MHP Genel Merkezi Bünyesinde faaliyet gösteren Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 15. Dönemi yarın başlıyor.

Yeni eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla yarın saat 13.00'te MHP Genel Merkezi'nde açılış töreni gerçekleştirilecek.

Törenin açılışına, üst solunum yollarındaki rahatsızlık nedeniyle bir süre istirahat eden ve 14 Ekim'de Genel Merkez'e gelerek yeniden çalışmalarına başlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katılacak.

NE OLMUŞTU?

Sağlık durumuna ilişkin spekülasyonların artması üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 21 gün aranın ardından kamuoyu önüne çıkmıştı. MHP Genel Merkezi'ne gelen Bahçeli'nin sakallarının uzadığı dikkat çekmişti. Partilileri bozkurt işaretiyle selamlayan Bahçeli daha sonra makamında çalışmalara katılmıştı.

Tedavi sonrası Devlet Bahçeli'nin programı belli oldu

Devlet Bahçeli, Siyaset, MHP, Politika, Güncel

Kaynak: AA


15.11.2019 09:15:49