Teknesiyle bir kadına çarpıp ağır yaralayan oyuncu Gökhan Arsoy ilk kez konuştu

Bodrum'da sürat teknesiyle bir kadına çarpıp ağır yaralayan usta oyuncu Göksel Arsoy'un oğlu Gökhan Arsoy, olay sonrası ilk kez konuştu. Arsoy, "Çok üzgünüz, yanında olacağız" dedi.

14.08.2019 08:16
Teknesiyle bir kadına çarpıp ağır yaralayan oyuncu Gökhan Arsoy ilk kez konuştu

Bodrum'da tatil yapan Yeşilçam'ın yıldızı Göksel Arsoy'un oğlu Gökhan Arsoy'un sürat teknesi ile çarptıktan sonra kaçtığı iddia edilen kazada bir kadaın ağır şekilde yaralanmıştı. Kaza sonrası gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı söylenen Gökhan Arsoy, üzücü olayla ilgili ilk kez konuştu.

"FARKINDA BİLE DEĞİLİZ"

Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Göksel Arsoy'un kendisi gibi oyuncu olan oğlu Gökhan Arsoy, yaşanan kaza hakkında şunları söyledi; "Cumartesi günü eşim Taylan Kümeli ile her gün gittiğimiz yoldan giderken, bir hanımefendi kendi teknesinden 30 metre açıkta sırtüstü yatıyormuş. Biz de görmedik ayaklarına çarpmışız hanımefendinin. Farkında bile değiliz. Sonra eşimle kıyıya geldik. Ardından sahil güvenlik aradı ve bizi çağırdılar. Olayın ne olduğunu orada öğrendik" dedi.

"HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ"

"Çok üzgünüz, yanında olacağız" sözlerini sürdüren Arsoy, "Ayaklarına kazayla çarptığım hanımefendinin operasyon geçirdiğini öğrendik. Şu anda durumu çok iyi. Üç gün sonra taburcu olacak. Kendisini ziyaret ettik. Her zaman yanında olacağımızı kendisine illettik. Yaşanan bu kazadan dolayı çok üzgünüz" ifadelerini kullandı.

Teknesiyle bir kadına çarpıp ağır yaralayan oyuncu Gökhan Arsoy ilk kez konuştu

Magazin

YORUMLAR (28)
ÇERÇİCİ: SAMANYOLUNDANKİ CAHİL TÜRK MİLLETİNİ EKRANLARA KİLİTLEYEN SUNUCUYA BENZİYOR:)
ALI: ünlü bırşey olmaz denetımlı serbes salıver savcı amca çunku unlu bu memlekete ya zengın olcaksın yada unlu ne yaparsan yap ceza yok uyuştrcu sat adam yarala ceza yok
ANTİYOBAZ: türkiyede olmayan adalet ve yargi kisiye göre söhrete paraya göre isliyor
GECELERUZUN: Yanında olucakmış? Utanmaz herif niye kaçtın o zaman resmen öldurmeye teşebbüstür bu.
GÜRCAN: bunun ünlü olduğunu ilk defa duyduk kimdi bunlar
ADINIZI YAZINIZ: ALLAH KİMSEYİ BİRİNİN YADA BİRİLERİNİN SEBEBİ ETMESİN. İNŞALLAH İYİLEŞİR, ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
VATANDAŞ: çarpsın ve kaçsın ALLAH belasını vermezmi
VATANDAŞ: körmüsün ulan önündeki yüzen insanı görmüyorsun şarlatan
ÇUMRALI RAMAZAN: olayı yaşamadan sallamayın , adamı suçlamayın , bu araba kullanmaya benzemez karşına insan aniden çıkmıyor , denizde yüzen kişinin sadece kafası suyun üstünde dalga vesaireden görmesine imkan yok zaten önünü görmesine de imkan yok tekne öyle birşey değil önünde cam yok, denizdeki herkes dikkatli olacak, belki yüzen kişi dubaların açığında yüzüyor neden adamı suçluyorsunuz hemen? bizim millette hep aynı araba da olsa çarpan suçlu kardeşim önüne atlamış olsada mı suçlu ? yorum yaparken biraz düşünün
VATANDAŞ: Buda mı Ünlü !. . . . Ben hiç görmedim . . .
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın