Haber, Son Dakika, Haberler

Telefonunuz Artık Güvende

Telefonunuzdaki Özel Verilerinizin Güvenliği Konusunda Endişeleriniz Varsa Yazımızdaki Uygulamaya Bir Göz Atmanızda Fayda Var.

02.11.2009 19:45 | Son Güncelleme: 02.11.2009 19:45
Telefonunuz Artık Güvende
Sanal Dünyada Çok Önemli Olan Güvenliğin, Değer Kazandığı Bir Başka Alan da Mobil Cihazlar. Birçok Özel Bilginin Yer Aldığı Telefonunuzu, Zararlı veya Zararsız Meraklı Gözlerden Korumak Olmazsa Olmaz Bir Durumdur. Symbian'a Özel Uygulamalarıyla Nam Salan Epocware Firması Güvenlik Yazılımı Handy Phoneguard'ı Yeniledi.

Daha Önce Burada Detaylı Olarak İncelediğimiz Yazılım Yeni Sürümüyle Daha Güçlü Şifreleme Olanağı Tanıyor. Özellikle 5. Sürüm Symbian'lar ile Yaşanan Sorunları Büyük Ölçüde Gideren Program, Artık Telefonda Kurulu Olan Tüm Ön Yüklü Uygulamaları ve 3. Şahıs Yazılımları Şifreleyebiliyor. Kullanıcı Arayüzü de Dokunmatik Ekrana Sahip Akıllı Telefonlarla Daha Uyumlu Hale Getirilen Uygulama, Ekran Klavyesine Tek Tuşla Erişebilmeyi Sağlıyor.

Symbian Os9 Çekirdeğini Taşıyan Tüm Akıllı Telefonlarla Uyumlu Çalışan Yazlımın Deneme Sürümünü Buradan İndirebilirsiniz.

Yazan :
SDN -

Kaynak: Shiftdelete.net

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Teknoloji ››Telefonunuz Artık Güvende - Haberler