13.06.2019 12:26

Belediyenin temizlik personeli kestiği otlar araca zarar vermesin diye aracın üzerini örttü

Isparta'da bir belediye işçisinin yol kenarındaki otları biçerken park halinde duran aracın zarar görmemesi için üzerini brandayla örtmesi araç sahibini duygulandırdı.

Isparta 'da yol ve kaldırım kenarlarındaki otları biçen iki belediye personelinin park halindeki otomobilin zarar görmemesi için yaptıkları çalışma, araç sahibini duygulandırdı. Aracın etrafını brandayla kapatan personelin iş ahlakı takdir toplarken, görüntüleri izleyen araç sahibi, "Ne güzel temizlemişler. Hem kaldırımları hem yollarımızı pırıl pırıl etmişler. Hem Isparta Belediyesi'ne hem de temizlik personeline çok teşekkür ediyorum. Beni çok duygulandırdılar" dedi.

Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı çalışanlar, dün Işıkkent Mahallesi'nde yol kenarında ve kaldırımda bulunan otları temizledi. Çalışma sırasında çim kesme makinesiyle otları biçen 2 personel, park halindeki aracın zarar görmemesi için çevresini brandayla kapattı. Yanlarında getirdikleri tahmin edilen brandayla aracın çevresini kapatan personel, çim kesme makinesinin savuracağı parçaların otomobile çarpıp zarar vermesinin önüne geçti.

"BENİ ÇOK DUYGULANDIRDILAR"

Aracın sahibi, güvenlik kamera sistemleri işiyle uğraşan Süleyman Uğur , akşam eve döndüğünde mahallede temizlik çalışması yapıldığını öğrendiğini ve aracı park halinde olduğu için evinin önünün nasıl temizlendiğini merak ederek güvenlik kamerasını incelediğini söyledi. Süleyman Uğur, "Arabam evimin önünde park halinde olduğu için 'Acaba temizlik yapabildiler mi' diye güvenlik kamerasından bakmak istedim. Temizlik personeli arabam zarar görmesin diye brandayla korumaya çalışmış. Çok şaşırdım. Ne güzel temizlemişler. Hem kaldırımları hem yollarımızı pırıl pırıl etmişler. Hem Isparta Belediyesi'ne hem de temizlik personeline çok teşekkür ediyorum. Beni çok duygulandırdılar" dedi.

Olay anının görüntüleri;

Belediyenin temizlik personeli kestiği otlar araca zarar vermesin diye aracın üzerini örttü
Kaynak: DHA
süleyman uğur , ışıkkent , hem , ısparta , 3. Sayfa , Güncel

YORUMLAR