TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e milli ara yok! İşte haftanın programı...

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: - TFF 2.

15.11.2019 10:47 | Son Güncelleme: 15.11.2019 10:47TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e milli ara yok! İşte haftanın programı...
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle:

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Ankara Demirspor (Tuzla Belediye)

17 Kasım Pazar:

13.00 Bayburt Özel İdare-Etimesgut Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Kardemir Karabükspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Birevim Elazığspor-Sivas Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Niğde Anadolu-Piserro Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Bandırmaspor-Ergene Velimeşespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Uşakspor (Kırşehir Ahi)

13.30 GMG Kastamonuspor-Vanspor Futbol Kulübü (Gazi)

14.30 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Sancaktepe Futbol Kulübü-Pendikspor (15 Temmuz)

13.30 Hacettepe-1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17 Kasım Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor (Diyarbakır)

13.00 Şanlıurfaspor-Sarıyer (Faruk Çelik)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Yılport Samsunspor (Vakfıkebir İlçe)

13.30 İnegölspor-Başkent Akademi (İnegöl İlçe)

13.30 Yeni Çorumspor-Manisa Futbol Kulübü (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kırklarelispor-Tarsus İdmanyurdu (Kırklareli Atatürk)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Silivrispor-Serik Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Çankaya Futbol Kulübü-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

17 Kasım Pazar:

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kızılcabölükspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.30 Düzcespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Manisaspor-Çatalcaspor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Yomraspor (Dağılgan)

13.30 Ci Group Buca-Yeni Orduspor (Yeni Buca)

13.30 Şile Yıldızspor-Artvin Hopaspor (Şile)

13.30 Erzinspor-Tokatspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

2. Grup

Yarın:

13.00 Ofspor-Belediye Derincespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Turgutluspor (Tepecik Şenol Güneş)

17 Kasım Pazar:

13.00 Fatsa Belediyespor-Ağrı 1970 (Fatsa İlçe)

13.00 1877 Alemdağspor-Elazığ Belediyespor (Alemdağ)

13.30 Kemerspor 2003-Kocaelispor (Kemer İlçe)

13.30 Kozanspor-Cizrespor (İsmet Atlı)

13.30 Karşıyaka-Fethiyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Erbaaspor-Payasspor (Erbaa İlçe)

3. Grup

Yarın:

13.30 Bayrampaşa-Osmaniyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

17 Kasım Pazar:

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Modafen (Kelkit İlçe)

13.00 Medical Park Batman Petrolspor-Halide Edip Adıvarspor (Batman Yeni Şehir)

13.30 Altındağ Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Çubuk İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Nazilli İlçe)

13.30 Muğlaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Muğla Atatürk)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)

13.30 Somaspor-Pazarspor (Soma Atatürk)

13.30 Yozgatspor 1959-Gölcükspor (Yozgat Bozok)



Canlı Bahis kaybına %10'a varan iade sadece Misli.com'da,

Türkiye Futbol Federasyonu, Mustafa Kemal Atatürk, Spor

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
12.12.2019 14:39:34