06 Eylül 2018, 08:54

The Kindergarten Teacher Filmi

The Kindergarten Teacher Filmi

The Kindergarten Teacher filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Kindergarten Teacher filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Lisa Spinelli (Maggie Gyllenhaal) sanat ve entelektüalizm dolu bir hayat yaşamak isteyen bir anaokulu öğretmenidir. Geceleri şiir dersi alan Lisa, elinden gelenin fazlasını yapmasına rağmen vasatı aşamaz. Sınıfındaki beş yaşındaki öğrencilerinden biri olan Jimmy’nin (Parker Sevak) özgün bir şiir okuduğunu duyan öğretmen şoke olur. Çocuğun genç bir Mozart olduğuna kendini ikna eden Lisa, çocuğu takıntı haline getirir ve çocuğun yeteneğini beslemek için tehlikeli bir yola baş koyar. Bu tehlikeli yolda ilerlemeye kararlı olan öğretmen, imkansız bir hayalin peşinde, sahip olduğu her şeyi çarçur etmeye hazırdır.


Yönetmen: Sara Colangelo
Senaryo: Sara Colangelo, Nadav Lapid
Oyuncular: Maggie Gyllenhaal, Rosa Salazar, Gael García Bernal, Michael Chernus , Anna Baryshnikov, Ajay Naidu, Daisy Tahan, Samrat Chakrabarti, Ato Blankson-Wood, Stefaniya Makarova, Haley Murphy , Clark Carmichael, Sam Jules, Shyaporn Theerakulstit, Carson Grant, Aamira Martinez, Nikhil Melnechuk, McManus Woodend, Kea Trevett, Libya Pugh, Ashley August, Donovan Pierre Coleman, Gianna Jean, Avery Ilardi, Avishai Greenberg, Allen McCullough, London Valentine
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: The Kindergarten Teacher
Yapımcı Firma: Pie Films
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 96 dk.
Dağıtıcı Firma: Filmartı Film
Vizyon Tarihi: 19.10.2018

The Kindergarten Teacher Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Maggie Gyllenhaal, Sinema
Kaynak: InterSinema.com