TikTok hesabı açan Selen Görgüzel Alkan, kızıyla dans ettiği videosunu paylaştı

Koronavirüsten korunmak için kendisini eve kapatan Selen Görgüzel Alkan, TikTok uygulamasına merak sardı. Kızıyla dans ederek video çeken Alkan, kıvrak dansını takipçileriyle de paylaştı.

27.03.2020 15:27 | Son Güncelleme: 27.03.2020 15:42

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Türkiye'ye sıçramasının ardından ünlü isimler önlem anlamk için kendilerini evlerinde karantinaya aldı. Evde yapacak bir şey bulamayan ünlüler ise TikTok uygulmasına yöneldi.

KIZIYLA DANS ETTİ

Oyuncu Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel Alkan, TikTok hesabı açarak kızı İlknaz ile dans ettiği anların videosunu paylaştı. TikTok videosunu sosyal medya hesabı Instagram'dan da paylaşan Görgüzel: "Benim yaşıtlarım çocuklarına online ders çalıştırıyor biz de TikTok falan takılıyoruz" notuyla paylaştı.

TikTok hesabı açan Selen Görgüzel Alkan, kızıyla dans ettiği videosunu paylaştı

ŞEYMA VE EBRU DA TİKTOK HESABI AÇTI

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ve her yaptıkları ayrı olay yaratan Şeyma Subaşı ve Ebru Polat da TikTok hesabı açarak dans videolarını paylaşmaya başladı.

TikTok hesabı açan Selen Görgüzel Alkan, kızıyla dans ettiği videosunu paylaştı
Yorumlar (17)
ADINIZI YAZIN: Böyle bir günde Dua etmek Allah’a ibadetle geçirmek varken . Ne bu aymazlık, vurdum duymazlık , ölüler için üzülmeme , açılıp saçılma , toplu arada şarkı söyleme , müzik eşliğinde kıvırmalar. Böyle bir günde Duadan başka Ne kurtara bilir ?Bilimi , Aklı , Çözümü Kim veriyor sana ???? Amerika bile Hz Muhammet’ten bu günlerde bahasediyorken , Amerikalı şarkıcı bütün kötülüklerden koruyan Ayetel kürsi’yi okuyup insanlarla paylaşırken bizler ne yapıyoruz ??????
BEHÇET NACAR: NE KADAR GENİŞ BİR AİLE
OOSMANLİ: Isıdanlar can derdin bunlar leş derdin bukadar ölüler var hiç insan üzülmezdi ancak insan olan insana üzülür ölülerimize allah rahmet bulelerede lanet olsun
Haberler››Magazin››TikTok hesabı açan Selen Görgüzel Alkan, kızıyla dans ettiği videosunu paylaştı - Magazin