18 Mayıs 2018, 15:47

Tk İlaç Çalışanları Etkinlikte Bir Araya Gelecek

Tk İlaç Çalışanları Etkinlikte Bir Araya Gelecek

Türkiyenin önde gelen ilaç sektörü firması TK İLAÇ çalışanlarının motivasyonunu artırmak için Antalya'da bir etkinlik düzenleyecek.

TK İlaç, Antalya'da gerçekleştirdiği büyük buluşmada Olimpiyat ve Dünya yüzme şampiyonumuz Beytullah Eroğlu ile söyleşi yaptı. TK İlaç'ta Sportive Supervisor olarak görev yapan Eroğlu, çalışma arkadaşlarının sorularını yanıtladı. Antrenörü Fatih Kurt'un da katıldığı söyleşiye, Beytullah mizahi yanı ile damga vurdu.

TK İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Turan Karaman, firma çalışanlarını düzenleneceği bir etkinlikte bir araya getirecekler. Etkinlikte firma çalışanları hem iş hem tatil yaparak çalışma performanslarına motivasyon katması hedefleniyor.

"Turan Karaman" personelleriyle düzenlemiş olduğu etkinlikte sektörün sorunlarını da masaya yatıracak.

TK İlaç tarafından düzenlenecek motivasyon etkinliğinin kapanış galasında ünlü sanatçılar sahne alarak geceye renk katacaklar.

TK İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Turan Karaman yaptığı açıklamada, "İlaç sektörü Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Artan nüfus artış hızını da düşündüğümüzde sektörün daha verimli olabilmesi için gerekli adımları hızla atmaya devam etmeliyiz" dedi.

Fatih Kurt,Beytullah Eroğlu,Karaman,Antalya
Kaynak: Bültenler