Torium Alışveriş Merkezi Anneleri Hem Sevindiriyor Hem Eğlendiriyor

Türkiye'nin En Eğlenceli Alışveriş Merkezi Anneler Günü'ne Özel Hediye Alternatifleri, Kampanyaları Ve Etkinlikleri İle Ziyaretçilerine Unutulmaz Bir "Anneler Günü" Sunuyor.

Torium Alışveriş Merkezi Anneleri Hem Sevindiriyor Hem Eğlendiriyor
04.05.2011 15:38 | Son Güncelleme: 04.05.2011 15:38
Torium Alışveriş Merkezi, 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak "Anneler Günü"ne özel etkinlikleri ile anneleri hem sevindiriyor hem de eğlendiriyor.
Torium'da 2 – 8 Mayıs tarihleri düzenlenen "Çarkışans Dönüyor, Anneler Seviniyor" kampanyası ile 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Çarkışanslara katılma ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuluyor. Yaptığınız alışverişlerle Torium Çarkışans'a katılarak annenize bir değil iki hediye birden verebilirsiniz.

"Koska Küçük Şefler Okulu Kurabiye Atölyesi" ise hem anneleri hem de çocuklarını sevindiriyor. Atölye çalışmalarına katılan çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak kurabiyelere istedikleri şekilleri vererek dilediklerince süsleyebilecek ve annelerine bu özel günde kendi yaptıkları hediyeleri verebilecek.

"Annemle Herşeye Varım" fotoğraf köşesi de yine bu özel günde çocukları ile fotoğraf çektirmek isteyen anneler için Torium Alışveriş Merkezi'nde… 7 - 8 Mayıs 2011 tarihlerinde iki gün boyunca Anneler Günü'ne özel hazırlanan bu fotoğraf köşesinde anneler ve çocukları ücretsiz olarak fotoğraf çektirerek bu özel günü unutulmaz kılabilecek.

"Ahu Türkpençe, Aşkın Nur Yengi, Ayça İnci, Bennu Yıldırımlar, Berna Laçin, Betül Arım, Billur Kalkavan, Burcu Kara, Deniz Özerman, Devin Özgür Çınar, Ebru Cündübeyoğlu, Ece Uslu, Eda Taşpınar, Evrim Akın, Hale Caneroğlu, Hazal Kaya, Irmak Ünal, Melis Sökmen, Nilüfer Açıkalın, Şebnem Bozoklu, Sumru Yavrucuk ve Şebnem Özinal gibi 34 ünlü kadının yer aldığı "Anneler Hep Gülsün" başlığıyla sergilenecek olan "Kadına Şiddete Son" fotoğraf sergisi de 1 – 15 Mayıs tarihleri arasında Torium Sanat Galerisi'nde ziyaret edilebilecek.

Anneler Günü'nde sürpriz hediyeler ve eğlenceli etkinliklerle annelerini ve eşlerini sevindirmek isteyenler Torium Alışveriş Merkezi'ne uğrayabilir…

Kaynak: Bültenler

Etiketler: Güncel, Haber