Haber, Son Dakika, Haberler

Torku Selçuk Üniversitesi Turgay Demirel'i Ziyaret Etti

Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demiel'i makamında ziyaret ettiler.

31.10.2012 11:20 | Son Güncelleme: 31.10.2012 11:20
Torku Selçuk Üniversitesi Turgay Demirel'i Ziyaret Etti
Pertevniyal maçı öncesi takımlarını yalnız bırakmayarak İstanbul 'a giden yönetim kurulu üyeleri basketbol federasyonu başkanlığına yeniden seçilen Turgay Demirel'i tebrik ederek başarılar dilediler. Ziyaret sırasında açıklama yapan Torku Selçuk Üniversitesi Başkanı Yunus Derebağ: "Sayın Demirel'i yeniden seçilmesinden dolayı kutluyoruz ve basketbolumuzun her geçen gün ilerlemesine katkıda bulunan projelerinin devamını bekliyoruz.

Seçimlerden sonra yoğunluktan dolayı hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirememiştik. Takımımızın bugün İstanbul'da maçı olması nedeniyle bu ziyareti gerçekleştirdik. "şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel de: "Selçuk Üniversitesi iki yıldır Beko Basketbol Liginin eşiğinden dönen basketbolumuzun çok önemli bir kulubü. Bu yıl da benim de yakından takip ettiğim kaliteli bir kadroyla yine Beko Basketbol Ligi hedefiyle mücadele ediyorlar. Kendilerine bu yolda gönülden başarılar diliyorum." dedi.

Görüşmenin ardından Yunus Derebağ Turgay Demirel'e bir plaket takdim etti. Görüşmeye Torku Selçuk Üniversitesi Başkanı Yunus Derebağ'ın yanı sıra İbrahim Çınar, Hakan Faydasıçok, Bahadır Dilek, Ahmet Oğuz Yiğit, Mehmet İngör, Mevlüt Şimşek, Ali Arıkoğlu ve Yasin Coşkun katıldılar.

Kaynak: Bültenler

Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››Torku Selçuk Üniversitesi Turgay Demirel'i Ziyaret Etti - Haberler