Trabzonspor Başkanı: "Caprice Gold'la Görüşüyoruz"

Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 'Jet Fadıl' olarak tanınan Jetpa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz'e ait Caprice Gold'la forma sponsorluğu için görüştüklerini açıkladı.

09.04.2014 16:50 | Son Güncelleme: 09.04.2014 16:50Trabzonspor Başkanı:
Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 'Jet Fadıl' olarak tanınan Jetpa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz'e ait Caprice Gold'la forma sponsorluğu için görüştüklerini açıkladı.

DHA'YA AÇIKLADI

DHA'ya (Doğan Ajansı) açıklamalarda bulunan Başkan Hacıosmanoğlu, kulübe gelir getirmek için çalıştıklarını belirtirken şunları söyledi:

"Ekonomik olarak bir sorunumuz yok ama takımımızı daha güçlü hale getirmek istiyoruz. Caprice Gold ile sadece forma sponsorluğu için görüşme yapılıyor. Zaten isim hakkını satma yetkimiz de yok, öyle bir projemiz de yok."

ÜSTÜNSALİH: "ÇEŞİTLİ FİRMALARLYA GÖRÜŞÜYORUZ"

Trabzonspor'un Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih ise çeşitli firmalarla sponsorluk anlaşması için görüştüklerini vurgularken şöyle dedi:

"Caprice Gold şirketi ile de forma sponsorluğu için görüşme yaptık. Şu andaki forma sponsorumuz Türk Telekom ile olan anlaşmamız sezon sonunda sona erecek. Kulübümüzün çıkarları doğrultusunda en uygun rakamı verecek olan firmalar ile sözleşme imzalarız. Bunun dışındaki iddialar kulübümüze zarar veriyor." - Trabzon

İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu, Fadıl Akgündüz, Jetpa Holding, Trabzonspor, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

27.01.2020 19:19:31