Trabzonspor, Batuhan Karadeniz'i Kap'a Bildirdi

Beşiktaş'ın altyapısından çıkan ve kendine verilen fırsatları iyi kullanamadığı için eleştirilen Batuhan Karadeniz Trabzonspor'a imza atmak üzere.

14.06.2013 12:12 | Son Güncelleme: 14.06.2013 12:12Trabzonspor, Batuhan Karadeniz'i Kap'a Bildirdi
'ın altyapısından çıkan ve kendine verilen fırsatları iyi kullanamadığı için eleştirilen Batuhan Karadeniz 'a imza atmak üzere.

Geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesi twetter hesabından, " 'daki lisansımı aldım. Bonservisim elimde. İsteyen kulüple görüşebilirim." diyen Batuhan Karadeniz için Trabzonspor, transferi konusunda görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada, "Profesyonel futbolcu Batuhan Karadeniz ile kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Dün gece menajeri Ahmet Bulut ile Trabzon'a gelen Batuhan Karadeniz, sabah Yıldızlı Güven Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık oynayan oyuncunun transferinin son görüşmenin ardından netlik kazanacağı bildirildi.

Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor, Trabzonspor, Beşiktaş, Spor

Kaynak: CHA

HABER YORUMLARI
29.02.2020 04:44:01