Trabzonspor'dan Kura Değerlendirmesi: "Amacımız Final"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Avrupa Ligi 2'nci turunda İtalya'nın Napoli takımıyla eşleşmeleri konusunda, "Aklımızdan Feyenoord geçiyordu.

15.12.2014 15:28 | Son Güncelleme: 15.12.2014 15:28Trabzonspor'dan Kura Değerlendirmesi:
Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, UEFA Ligi 2'nci turunda 'nın Napoli takımıyla eşleşmeleri konusunda,  "Aklımızdan Feyenoord geçiyordu. Rakip farketmez. Amacımız final oynamak" dedi.

"SOĞUK İKLİM TAKIMI İSTEMİYORNDUK"

İsviçre'deki kura çekimine katılan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, eşleştikleri Napoli'yi yakından tanıdıklarını belirtirken şunları söyledi:

"Napoli de Trabzon'a çok benzeyen bir şehir. İtalya'nın önemli bir takımı. Bir şehir takımı. Biz de Trabzon'un takımıyız. Amacımız finale yürümek. Rakip ismi bu hedef yolunda farketmiyordu bizim için. Çıkıp futbolumuzu oynayıp Varşova'ya tekrar gitmek istiyoruz. Legia maçı için Varşova'ya soğuk bir havada gittik. Bu kez sıcak bir Mayıs gününde Varşova'ya gitmek istiyoruz. Kura öncesinde soğuk iklim takımı olsun istemiyorduk."

"İTALYAN TAKIMLARINI TANIYORUZ"

Üstünsalih, son olarak, "İtalyan takımlarını tanıyoruz. Performans olarak da bize benzeyen bir rakip çektik. Eşleşmeden inşallah alnımızın akıyla çıkarız" diye konuştu. - Trabzon

Abdi Serdar Üstünsalih, Trabzonspor, Avrupa, İtalya, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

24.02.2020 18:31:20