Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlığı'na Yeniden Ali Sürmen Seçildi

- Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanlık seçimlerinden detay görüntüler Üyelerin oy kullanmaları Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlığına seçilen Ali Sürmen'in konuşması Seçimi kaybeden aday Şükrü Kuleyin'in konuşması Detay görüntüler Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu...

17.02.2018 21:20 | Son Güncelleme: 17.02.2018 21:20
- Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanlık seçimlerinden detay görüntüler
Üyelerin oy kullanmaları
Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlığına seçilen Ali Sürmen'in konuşması
Seçimi kaybeden aday Şükrü Kuleyin'in konuşması
Detay görüntüler Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu seçimi
Başkanlığa yeniden Ali Sürmen seçildi

TRABZON (AA ) - Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığına yeniden Ali Sürmen seçildi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen genel kurulda, mevcut başkan Ali Sürmen ile Şükrü Kuleyin, başkanlık için adaylığını koydu.

Adayların konuşmalarının ardından yapılan seçime, 4 sandıkta oy kullanma hakkı bulunan 806 üyeden 474'ü katıldı. Oyların 332'sini alan Sürmen, yeniden Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı oldu.

Kuleyin ise 137 oyda kaldı. Seçimde 5 oy da geçersiz sayıldı.

Sonucun belli olmasının ardından Sürmen ve Kuleyin, kol kola kürsüye geldi.

Sürmen, Trabzonspor'a yakışır bir kongre gerçekleştirdiklerini söyledi.

Birlik ve beraberliğin önemine dikkati çeken Sürmen, "Seçilmiş yeni divan başkanınız olarak istirham ediyorum, küskünlükleri bırakın, kulübümüz elden gidiyor. Önümüzdeki günlerde divan olarak yapacağımız birlik beraberlik, ortak akıl yürütme çalışmalarında hepinizin katkı sağlamasını bekliyorum. Kongre yarışında çok seviyeli güzel çalışma yapan Şükrü kardeşime teşekkür ediyorum. Trabzonspor mutlaka ondan yararlanacaktır." ifadelerini kullandı.

Kuleyin ise kongreye katılan üyelere teşekkür ederek, "Benim için bir deneyimdi. Trabzonspor camiasıyla kucaklaştım. Kazanan Trabzonspor'dur. Ali abiyi tebrik ediyorum." dedi.

Kongreye AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, eski CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un eski başkanlarından Ahmet Celal Ataman, Atay Aktuğ, Mustafa Günaydın ile üyeler katıldı.
Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlığı'na Yeniden Ali Sürmen Seçildi

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzonspor, Ali Sürmen, Spor

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI
19.01.2020 15:53:02