Trabzonspor Malouda'ya Yakın

Trabzonspor'un Chelsea'yle sözleşmesi sona eren 33 yaşındaki yıldız futbolcu Florent Malouda'nın transferinde sona geldiği bildirildi.

16.07.2013 15:54 | Son Güncelleme: 16.07.2013 15:54Trabzonspor Malouda'ya Yakın
'un 'yle sözleşmesi sona eren 33 yaşındaki yıldız futbolcu Florent Malouda'nın transferinde sona geldiği bildirildi.

İşadamı Kazım Şengöçgel'in bugün Fransa'da Malouda ile bir araya geleceği, anlaşma sağlandığı taktirde özel uçakla Trabzon'a getireceği öğrenildi. Forvet sıkıntısını gidermek isteyen Malouda'nın yönetimin verdiği garanti ücreti yeterli bulduğu öğrenildi.

BATUHAN'IN SAĞLIK DURUMU İYİ

Trabzonspor'da sağ dizinde hissettiği ağrı nedeniyle dün akşam yapılan antrenmanı yarıda bırakan Batuhan Karadeniz'in sağlık durumu iyi olduğu açıklandı. Kontrol amacıyla MR'ı çekilen Batuhan'ın durumu hakkında açıklamalarda bulunan Kulüp Doktoru Hakan Bozdoğan, "Dizinde hissettiği ağrı sonrası gerekli fiziki muayenesi yapıldı, kontrol amaçlı MR'ı çekildi. Yaptığımız incelemeler sonucunda Batuhan'un iyi olduğu anlaşıldı" dedi.

UEFA ÖN ELEME MAÇI BASIN TOPLANTISI PROGRAMI

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 2'nci Ön Eleme Turu'nda Derry City'le oynayacağı maç öncesinde iki takımın antrenman ve basın toplantısı programları belli oldu. Teknik direktör Mustafa Akçay ile iki oyuncunun katılacağı basın toplantısı, yarın saat 20.30'da Hüseyin Avni Aker Stadyumu Basın Toplantı Salonu'nda başlayacak. Bordo mavililer, maçtan bir gün önceki antrenmanını ise saat 21.30'da Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapacak. Bu antrenmanın 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık olacak.

Derry City'nin teknik direktörü Declan Devine ise saat 21.00'de Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyecek. Basın toplantısının ardından ise 21.30'da antrenman gerçekleştirilecek ve bu çalışmanın da 15 dakikalık bölümü açık olacak. - Trabzon

Batuhan Karadeniz, Florent Malouda, Trabzonspor, Chelsea, Spor

Kaynak: DHA

HABER YORUMLARI
29.02.2020 02:52:40