Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, yönetime istifasını sundu

Denizlipor deplasmanında alınan 2-1'lik yenilginin ardından lider Başakşehir'le aradaki puan farkını 1'e indirme şansını kaybeden Trabzonspor'da Teknik Direktör Hüseyin Çimşir, maçın ardından yönetime istifasını sundu.

14.07.2020 00:50 | Son Güncelleme: 14.07.2020 09:07

Denizlipor deplasmanında alınan 2-1'lik yenilginin ardından lider Başakşehir'le aradaki puan farkını 1'e indirme şansını kaybeden Trabzonspor'da Teknik Direktör Hüseyin Çimşir, Karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada "Hata varsa futbolcunun değil benim hatamdır. Demek ki bu işi beceremedim" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında da çok fazla yorum yapmayan ve fırsatı kaçırdıklarını söyleyen Hüseyin Çimşir, toplantının ardından Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yöneticilerle yaptığı görüşmede istifasını sundu.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ve bordo-mavili yöneticiler, Çimşir'in istifasını Trabzon'a döndükten sonra değerlendirecek.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, yönetime istifasını sundu
Yorumlar (68)
ADANADAN: İstanbul takımları bukadar kötü yakalamışken sen de bir ritim yakalamışken Ünal hocayala bunların yasanmasına gerek varmıydı. Elindeki fırsatı kaçırdı bundan sonra İstanbul takımlarını birdahaki böyle kötü zor yakalar
ÜLKEM: Ünal hoca harcadılar Ünal hoca olsaydı kesin şampiyondu
HARUN: Unal Karaman Hüseyin Şimşirden daha üstün değil ki.yeni yönetim Rıza Çalımbay devam etseydi Trabzonspor şampiyondu.
0 1
Haberler››Spor››Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, yönetime istifasını sundu - Spor