Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın Menajeri, Liverpool ile Görüştüğünü Açıkladı

Trabzonspor forması giyen Uğurcan Çakır'ın menajeri Engin Kırkpınar, "Liverpool yetkililerinin bizimle görüşmeleri oldu, iletişim halindeyiz fakat somut bir gelişme yok." dedi.

15.05.2019 19:03 | Son Güncelleme: 15.05.2019 19:03

Trabzonspor'da bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Uğurcan Çakır'a Bundesliga ekibi Schalke 04 Premier Ligi devi Liverpool'un transfer listesine aldığı iddia edildi. Uğurcan Çakır'ın transferi hakkında açıklamalarda bulunan menajeri Engin Kırkpınar, Schalke 04 iddialarını doğrularken, genç kalecinin Liverpool'un da radarında olduğunu söyledi.

"LİLLE VE SCHALKE'NİN TAKİBİNDE"

Radyospor'a konuşan Engin Kırkpınar, "Sonuç itibariyle her takımın scout ekibi var. Bu scout ekiplerinden gelen arkadaşlar Uğurcan'ın maçlarını takip ediyorlar. Scout ekibinin raporları olumlu olursa bu doğrultuda kulüple ya da bizimle iletişime geçiyorlar. Uğurcan için Schalke'den Trabzonspor'a gelen resmi transfer teklifi yok. Uğurcan, Lille ve Schalke'nin takibinde. Uğurcan için Liverpool'un da düşüncesi var. Liverpool'dan gelen resmi teklif yok. Liverpool yetkililerinin bizimle görüşmeleri oldu, iletişim halindeyiz fakat somut bir gelişme yok" ifadelerini kullandı.

Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın Menajeri, Liverpool ile Görüştüğünü Açıkladı

(Fanatik)

Trabzonsporlu Uğurcan Çakır’ın Menajeri, Liverpool ile Görüştüğünü Açıkladı
Yorumlar (11)
ASE: Fenerbahçeli olarak trabzonsporu tebrik ediyorum. Bu sene çok doğru işler yaptılar. gelecek yıl biz olamıyorsak trabzon olsun isterim.
...............: Bir süre paf takımında oynar. Sonra geri döner.
ORHAN BABA: Gercektin tebrik ederim
Haberler››Spor››Trabzonsporlu Uğurcan Çakır'ın Menajeri, Liverpool ile Görüştüğünü Açıkladı - Spor